آخرین مطالب
خانه » درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

درباره ما:

مهر پرس به عنوان رسانه ای دیجیتال که زائیده ی دوران تحولات پس از انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری(فتنه سال ۸۸) است،با هدف بصیرت افزایی در اختیار مخاطبان قرار گرفته، آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز دو شهرستان مهر ولامرد، ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان و رهبرمعظم انقلاب،ازدرغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسوولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

اهداف ما همان اهداف انقلاب اسلامی است.

ما استقلال را می‏ستاییم، برای آزادی ارزش قائلیم و خط قرمز ما اخلاق و مبانی اسلامی است.

ما معتقدیم فضای رسانه ای امروز آکنده از نگاه‌ها‌ی کم عمق و گذرا نسبت به مسایل مختلف است. مهر پرس در رویکرد خود می‏خواهد با ارایه تحلیل‌ها‌ی علمی و عمیق با روح حاکم بر این فضا مبارزه کند.

در این راه قصد داریم اطلاع رسانی را در قریب به اتفاق حوزه‌ها‌ی خبری و تحلیلی (سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و هنری، ورزشی، حوزه و دانشگاه و… ) ادامه دهیم.

امیدواریم بتوانیم با یاری خداوند و عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) گامی موثر در اعتلای ایران اسلامی برداریم.

ودرپایان:

  • مهرپرس بی‌عدالتی و تبعیض را در هیچ سطحی بر نتافته و مصرانه در پیگیری امر و احقاق حقوق پای خواهد فشرد.در همین راستا معتقدیم در دو شهرستان مهر ولامردشاهد تبعیض و بی‌عدالتی رسانه‌ای به نفع عده ای خاص هستیم به همین جهت به پوشش اخبار سایر قشرهای مردمی و اشخاص حقیقی و حقوقی نیز بی‌توجه نبوده و در یک کلام سعی بر آن داریم صدای کسانی باشیم که رسانه‌ای ندارند.
  • « مهرپرس ، رسانه شماست .» نویسنده و ناقد رسانه خود باشید.
  • «مهرپرس صدای همه مردم است.»
  • «مهرپرس حنجره ای خواهد بود برای مردم مظلومی که پناهی ندارند.»

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: احمد غلامی

آدرس: فارس-مهر-بولوار امام علی(ع)-کوچه نرگس-بوستان۱

شماره های تماس: ۰۷۱۵۲۸۲۲۳۹۳ – ۹۸۹۳۹۳۸۲۱۲۰۷+

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس