آخرین مطالب
کد خبر: 9592
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳- ۱۲:۰۵ ب.ظ
تعداد نظرات: یک نظر
در آیینی باشکوه

مراسم رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همزمان با سی و چهارمین سالگرد هفته دفاع مقدس در مهر برگزارشد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،عصر امروز مراسم آغاز هفته دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام سید حنان حسینی امام جمعه،مهدی قادری فرمانده سپاه ،مسعود ظهرابی فرمانده…

مراسم رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همزمان با سی و چهارمین سالگرد هفته دفاع مقدس در مهر برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،عصر امروز مراسم آغاز هفته دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام سید حنان حسینی امام جمعه،مهدی قادری فرمانده سپاه ،مسعود ظهرابی فرمانده نیروی انتظامی،مجید غلامپور معاون فرماندار،مدیران دستگاههای اجرایی و گروههای مختلف مردم در مرکز شهر مهر برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه مهر با گرامیداشت هفته پر صلابت دفاع مقدس اظهارداشت:دفاع مقدس آزمون بزرگی برای ملت ایران و بهترین فرزندان این مرز وبوم بود که دراین حماسه،زیبا رقم زدند و با نمره خوب قبول شدند.

قادری با اشاره به اینکه همه دنیا با تمام امکانات و سرمایه های خود دست به دست هم داده بودند تا این انقلاب نو پا را از میان بردارندگفت:دشمنان همه محاسبات را کرده بودن جز مشیت و عنایت الهی که به این ملت تعلق گرفت.

وی ادامه داد:جوانان این مرز و وبوم با وجود کمک مجامع بین المللی به صدام ملعون با اراده ای محکم و اطاعت محض از ولایت فقیه این تهدید را به فرصت تبدیل کرده به گونه ای که امروز با گذشت ۳۵ سال از انقلاب اسلامی هنوز از دستاوردهای ۸سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی استفاده می کنیم.

عضو شورای تامین شهرستان مهر،پیشرفت،امنیت و عزت امروز ایران اسلامی را مرهون تلاش ها و خون های پاک شهدای جنگ تحمیلی دانست و ابراز داشت:همه بدانند این سفره ای که امروز میراث خوار آن هستیم،سفره امام و شهدا است و دشمنان بدانند که این ملت ذره ای از آرمان های انقلاب و نظام کوتاه نخواهند آمد.

دراین مراسم پس از سخنان قادری فرمانده سپاه ناحیه مهر،رژه نیروهای مسلح شامل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،نیروی انتظامی،پایگاههای مقاومت بسیج،بسیج دانش آموزی،گردان های عاشورا،پایگاه مقاومت بسیج شرکت پالایش گاز پارسیان شهرستان مهر و یگان های موتوری ادارات و نهادها از مقابل تمثال امام راحل،مقام معظم رهبری و شهدای دفاع مقدس و انقلاب آغازشد و توان دفاعی و رزمی خود را به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/

Share

  1. جواد می‌گه:

    Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

    سلام چراعکس نداره

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس