آخرین مطالب
کد خبر: 8415
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳- ۱۲:۳۰ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
رییس سازمان تبلیغات مهر:

رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مهر گفت:با توجه به پی گیری های فرماندار و امام جمعه شهرستان اداره تبلیغات اسلامی در شهرستان مهر راه اندازی شد و از آنجایی که در بحث اقتصادی نظر بر این است که نیاز های مادی مردم را برآورده کنیم در بعد فرهنگی نیاز به مسائل فرهنگی بیشتر به نظر می رسد…

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،به نقل از عصرمهر، حجت الاسلام سید محمد علی حسینی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مهر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار عصرمهر اظهارداشت: با توجه به پی گیری های فرماندار و امام جمعه شهرستان اداره تبلیغات اسلامی در شهرستان مهر راه اندازی شد و از آنجایی که در بحث اقتصادی نظر بر این است که نیاز های مادی مردم را برآورده کنیم در بعد فرهنگی نیاز به مسائل فرهنگی بیشتر به نظر می رسد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مهر در خصوص تهاجم فرهنگی بیان داشت: لزوم تأسیس اداره تبلیغات اسلامی در این شهرستان نسبت به دیگر ادارات شاید اهمیت بیشتر داشته باشد نسبت به تهاجم فرهنگی دشمنان که با همه وجود اداره تبلیغات در شهرستان مهر بعد از اینکه چندین ماه تعطیل بود دوباره راه اندازی شد.

حجت الاسلام حسینی ابراز داشت: انتظار داریم از مسئولین شهرستان که همکاری کنند و مکان مناسبی در نظر بگیرند و حمایت همه جانبه ای داشته باشند، همچنین در مسکن و تجهیزات اداری که انشالله بتوانیم برنامه های فرهنگی را به نحو احسنت درشهرستان انجام دهیم.

وی در ادامه صحبت های خود به برنامه های پیش رو اشاره کرد و گفت: مراسم ارتحال حضرت امام(ره) نیمه شعبان و … آموزش های اداری، آموزش های برهانی ویژه خانه های قرآنی، اعزام مبلغ و سرکشی، نظارت و ساماندهی حسینیه ها، مساجد و مداحان از جمله کارهایی است که در آینده باید انجام بدهیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مهراعلام کرد: ما درخواست هایی برای خانه عالم و احداث ساختمان برای سازمان تبلیغات به فرمانداری داده ایم که انشالله توجه داشته باشند و هزینه ای در این خصوص به این اداره اختصاص بدهند.

حجت الاسلام سید محمد علی حسینی در ادامه صحبت های خود یادآور شد: اینجانب تمامی کارهای اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مهر را با خودروی شخصی خودم انجام می دهم و این اداره خودرویی ندارد که این هم یکی از معظلاتی است که انشالله فرماندار شهرستان هزینه خرید خودرو را در بحث دو درصد نفت و گاز ببینند.

وی در ادامه تصریح کرد: اینجانب تنها نیروی این اداره هستم اما چارت سازمانی این اداره پنج الی شش نفراست که در همان اوایلی که این مسئولیت را پذیرفتم ام صحبت هایی شد که در مرحله اول یکی، دو نفر نیرو به ما بدهند که ما نامه نگاری هایی انجام داده ایم و افرادی را هم معرفی کرده ایم و منتظر هستیم که اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان موافقت کنند و این عزیزان به جمع ما بپیوندند.

حجت الاسلام حسینی مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مهر در پایان گفت: از همه عزیزانی که در رأس کار هستند می خواهیم که توجه خواص به برنامه های فرهنگی بیش از کارهای عمرانی باشد چرا که اگر فرهنگ هر منطقه ای تقویت پیدا کند نیاز به عمران نیست.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس