آخرین مطالب
کد خبر: 8120
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳- ۸:۴۵ ق.ظ
تعداد نظرات: ۳۷ نظر

گروه اجتماعی – مهرپرس:متاسفانه تمامی شایعات به واقعیت پیوست وعلی رغم اخطارهای جمع کثیری از مردم محروم شهر مهر، مسئولین این شهرستان بجای آنکه بودجه های شهر را صرف حل مشکلات و معضلات مردم نمایند،به خرید…

گروه اجتماعی - مهرپرس:متاسفانه تمامی شایعات به واقعیت پیوست وعلی رغم اخطارهای جمع کثیری از مردم محروم شهر مهر، مسئولین این شهرستان بجای آنکه بودجه های شهر را صرف حل مشکلات و معضلات مردم نمایند،به خرید خودروی لوکس و تشریفاتی روی آوردند.

ماجرا از آنجا آغاز شد که چندی پیش با رایزنی های فشرده و طی فرایندهای سخت اداری،حدود بیست میلیارد تومان پول ناقابل از محل عوارض ارزش افزوده پالایشگاه پارسیان به حساب شهرداری ها و دهیاری های شهرستان مهر واریز شد.
این مبلغ که طبق اعلام رسمی استاندار فارس حاصل تلاش های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بود و طبق گفته فرماندار محترم شهرستان مهر،۵ برابر کل اعتبارات عمرانی شهرستان است،می تواند بسیاری از گره های کور شهرستان مهر را در دولت تدبیر و امید باز کند.
با این حال متاسفانه از گوشه و کنار خبرهایی به گوش رسید که شورائیان قصد دارند این مبالغ را صرف هزینه های کاملا غیرضروری و بی مورد نمایند. هرچند از همان مقطع بسیاری از دلسوزان و از جمله پایگاه خبری مهرپرس طی مقالاتی نسبت به این اقدام هشدار دادند، اما در کمال تاسف شایعات به حقیقت پیوست و بخشی از این مبالغ که می توانست در تکمیل پروژه های عمرانی شهر مهر بکار گرفته شود، صرف خرید خودروی “پیکاب ۹۰ میلیونی” برای ایاب و ذهاب شهردار گشت!!
این در حالیست که شهر مهر هیچگونه جذابیتی ندارد، میادین شهر دایره ای توخالی بیش نیست، فضای سبز شهر مرده است و بسیاری از پروژهای عمرانی سالهای قبل نیمه تمام رها گشته؛ کسی هم پاسخگو نیست در حالیکه خودروی اکثر مسئولان استانی و کشوری سمند و پژو استیجاری است، خرید خودروی ۹۰ میلیونی پیکاب برای ایاب و ذهاب شهردار شهر در این وضعیت کمبود اعتبارات چه توجیهی دارد؟
امروز که بر هیچ کسی وضعیت نامناسب کوچه ها و خیابانهای پراز چاله و گودال این شهر پوشیده نیست، شوراییان محترم و جناب شهردار اینگونه سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتی»که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده است را اجرا خواهند کرد؟
جناب آقای شهردار و شوراییان محترم؛ امروز با تمام وجود واهمه داریم که بودجه های هنگفت واریزی به حساب شهرداری مهر، به جای اینکه در ردیف خود مصرف شود مانند دوران شورای سوم در جیب های…مصرف شود.

جناب آقای شهردار و شوراییان محترم؛ خوب است به این نکته توجه نماییم که گرایش مسئولان به تجمل گرایی و اشرافیگری آفتی است بزرگ که اصلی ترین مسبب گرایش مردم به اشرافیگری و ترویج روحیه تجمل گرایی است و این موضوع از مهمترین آسیب هایی است که در هر نظامی ممکن است اتفاق بیافتد و مقام معظم رهبری نیز بارها و بارها بر لزوم پرهیز از چنین روحیه ای تاکید فرموده اند.
به این فراز از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى در خطبه ‏هاى نماز جمعه تهران که در تاریخ ۱۳۷۵/۹/۲۵ ایراد شده است بار دیگر با دقت موردتوجه قرار دهید:

“مسؤولان اسلامى نباید در رفتار و عملِ خودشان مسرفانه و متجمّلانه زندگى کنند. بالاتر از آن، نباید طورى زندگى کنند که روش اسراف‏آمیز و تجمّل‏ آمیز به یک فرهنگ تبدیل شود. این هم نقطه بعدى است که اهمیتش از اوّلى بیشتر است، یا لااقل کمتر نیست. فرض بفرمایید اگر به وسیله یک نفر در سطح عالى و در میان صاحبان مناصب حکومت اسلامى، کیفیّت آرایش محلّ زندگى و محلّ کار، کیفیّت زندگى خانوادگى، چگونگى ازدواج فرزندان، مهریه‏ ها و جهیزیه‏ ها و از این قبیل، به شکل غیر اسلامى آن – به معناى مسرفانه – انجام گیرد، این به فرهنگ تبدیل مى‏شود؛ به این معنا که بقیه نگاه مى‏کنند و یاد مى‏گیرند؛ مهریه‏ ها بالا مى‏ رود، ازدواجها مشکل مى‏ شود، زندگى سخت مى‏ شود و همین رفتار بتدریج آثارش در طول مدتى کوتاه یا بلند، در متن جامعه منعکس مى‏ گردد.”

این سخنرانى معظم له نیز در دیدار با مسؤولان و کارگزاران نظام جمهورى اسلامى ایران‏ در تاریخ ۱۳۷۰/۵/۲۳ ایراد گشته است؛ بخوانید و دقت کنید؛هرچند گوش شنوایی نیست!!

” عزیزان مسئول؛ من الان اعلام مى‏کنم و قبلاً هم نوشتم و این را گفتم که آن وقتى که آقایان امکانات شخصى دارند، حق ندارند از امکانات دولتى استفاده بکنند. اگر ماشین دارید، آن را سوار شوید و به وزارتخانه و محل کارتان بیایید؛ ماشین دولتى یعنى چه؟ واللَّه اگر من از طرف مردم مورد ملامت قرار نمى‏ گرفتم که مرتب ملاحظه‏ ى جهات امنیتى را توصیه مى‏ کنند، بنده با ماشین پیکان بیرون می آمدم.”

Share

 1. محمود می‌گه:

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 17

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

 2. تقوی می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 14 Thumb down 0

  محمود آقا اگه امثال شماها حامی ریخت و پاش ها نبودید امروز وضعیت شهر اینگونه نبود

 3. جعفرزاده می‌گه:

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 16

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  • یوسف می‌گه:

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 0

   چرا فرا فکنی میکنی عزیز دل برادر شما بفرما خرید ماشین ۹۰ میلیونی با این وضعیت شهر کار درستیه ؟؟؟؟؟
   وقتی جاده و معابر شهر که باید مسئولین شهر خودمون رسیدگی کنن اوضاش اینه از لامردی انتظار داری بیاد برات بیمارستان بسازه ؟

 4. بهمنی می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 18 Thumb down 0

  همه به شورای قبلی گیر میدادند که ریخت و پاش میکنه اما خدایی شهرداری قبلی اسم ماشین ۹۰میلیونی میدانست؟ اگر میخاند ببخشند چرا از جیب خلیفه ؟ مگه شهردار و خانواده اش نمیتونند سوار سمند بشند؟ آیا چاله چوله های مهر هم دوباره اسفالت میشند؟ من کسی هستم که به اکثریت این شورا رای دادم و هنوز هم بر این باورم که بچه های پاک و ساده زیستی هستند اما نمیدونم چه کسی صحنه گردان شده که این فرهنگیان هم گول خوردند من مخالف لامرد م اما با این ریخت وپاش ها از طرف هرکه باشد مخالفم . اسفالت ورودی را درست کنند چند پارک خوب بزنند پول پروانه ساخت را تخفیف بدند و بدتر شایعه شده که این شورا ۱۸۰میلیون هم برای ماشین اقای …یا ….دادند خدا کند که این بار شایعه به حقیقت نپیوندد چرا اخرت خود را به دنیای دیگران میفروشید؟ برید و نامه حضرت علی را به فرماندارش بخوانید چون این پول ها حق الناس و شما نماینده مردم فقیر و مستضعف هستید و این پول یتیم و یسیر و فقیر و بیوه زنان است چون دوست شورای شهر دارم این را نوشتم شاید تلنگری باشد برای اصلاح عملکرد که اتش جهنم خیلی سخت است

 5. مهری می‌گه:

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 18

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  • یوسف می‌گه:

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 0

   مهری جان همین به گفته شما مقاله یه جور همراهی و هم فکری با شوراست و چه جور مردم باید با ماشین عادی توی همین چاله ها رفت و آمد کنن ولی مسئولین نمیتونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   با ماشین ۹۰ میلیونی که اون مسئول نمیدونه جاده چاله داره باید پیکان سوار شه تا حرف مردم رو بدونه

 6. جواد می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 16 Thumb down 1

  سلام.مهرپرس ازهیچکس حمایت نمیکندفقط ازروی وظیفه واقعیتهارابیان میکند

 7. محمد می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 1

  واقعا متاسفم برا همچین…

 8. ا.س می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 15 Thumb down 1

  ازمدیر محترم سایت که در جهت تنویر افکار عمومی صادقانه تلاش می کند تشکر می گردد.البته صحنه گردان شورا متاسفانه آقای سید ا ع است همچنان مثل گذشته قصد سوء استفاده از اموال شهر داری دارد.

 9. م .ی می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 1

  متاسفانه شنیده ایم به غیر از ماشین ۹۰میلیونی برای شهردار ماشین تقریبا۳۰۰میلیونی برای …حذف متن…خریده اند از اینکه درسال اقتصاد وفرهنگ با مدیریت جهادی وعزم مهری به شهر وشهرداری خیانت صادقانه می کنند تشکر می شود.ما می دانیم که این خیانتها از ناحیه کارگردان صحنه ها یعنی آقای سید ع .ع است بخاطرسوءاستفاده مالی خودش است برای رضای خدا از طریق همین سایتها برای روشنگری این مردم کمک کنید.

 10. صادق می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 0

  از اینکه بدون غرض مطلب نوشته اید تقدیر مینماییم

 11. قاسم می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 1

  یک خودرو سانتافا هم به قیمت ۱۷۵میلیون و ۵۰۰ هزارتومان برای …حذف متن…توسط شهرداری مهر خریداری شده است

 12. احمد می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 0

  واقعا جای تاسف داره…هرچند همه میدانند که این خیانتها همش زیر سر سیدع.ا.ع می باشد…جناب فرماندار واقعا متاسفم که چشم بسته از شما حمایت کردم…

 13. ناشناس می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 0

  تا چه زمانی باید مردم مستضعف و ولایت مدار شهرستان زیر چکمه های بی تدبیری این مدیران بی تدبیر له شوند و پاسخگوی این ولی نعمتان خود نباشند بهتر بود شهردار و شورا به جایی خرید خودرو این مبلغ جهت امورات فرهنگی شهرستان هزینه می نمودند. جای تاسف است که از طرف شورای شهر از بودجه دریافتی ارزش افزوده جهت ارتقای زیرساختهای فرهنگ وهنر شهرستان هیچ اقدامی صورت نپذیرفته و با نهادی متولی نیز همکاری نداشته

 14. حسین می‌گه:

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 10

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  • حقگو می‌گه:

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 0

   خرید ما شین مدل بالاباقیمت بالا صحت داره چرا واقعیت ها قبول ندارید اگردروغ چرا فرمانداری دفاع نمی کند.

  • همشهری می‌گه:

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

   با این اوضاع و احوال کاکا صبر داشته باش اون ماشین هم میخرند کی به کیه اگه نمیخواستند برای …یا …. به گفته شما ارزشی . بخرند که صدای …یا ….هم در می امد و شورا را زیر سوال می برد که اموال بیت المال را دارید چکار میکنید؟ ترس ما از روزی است که تو این سایت و سایتهای دیگه بنویسن ماشین ۱۸۰یا بیشتر میلیونی …یا ….مبارک اون زمان دیگه چکار کنیم از سایت مهرپرس که طرفدار حق است تشکر میکنم و از سید امین موسوی که بدون تعصب نوشت هم تشکر میکنم ولی احتمالا اقای …یا ….خود از کاندیداهها بود که انصراف داد زمانی که افراد منطقی استعفا میدهند میدان برای کسانی که نمیتوانند از حق مردم دفاع کنند باز میشود . ادمهای خوب و پاک دست و زیرک باید وارد شورا شوند تا نه خود سوء استفاده کنه و نه ازش سوء استفاده کنند.

  • دوست می‌گه:

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

   دوست گرامی با مراجعه به فرمانداری شهرستان متوجه خواهید شد که آن ماشین خریداری شده یا خیر و از چه منبعی هزینه ان تامین شده

 15. علی می‌گه:

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 10

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

 16. محمود می‌گه:

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 11

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

 17. محمود می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 0

  بطور کلی بایستی سایت به اینگونه مسائل اشاره کنند تا مردم حق از باطل تشخیص دهند و مععنای خدمت و خیانت به درستی درک کنند.

 18. سید امین حسینی می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 0

  به دور از تعصب اگه حرف بزنیم واقعن کارشون اشتباه بوده شورا وشهردار مهر اونم تو این وضعیت

 19. ناشناس می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 4

  حقشه

 20. آشنا می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 15 Thumb down 0

  فریاد دفاع از حق بلند کردن شجاعت خاص خود می خواهد چون با افرادی طرف خواهی شد که آبروبردن و تهدید نمودن و حتی کارهای بدتر از این ها برایشان عادی است اگر افرادی کور و متملق هم گردشان باشند و به ناحق ازشون دفاع نمایند شجاعت مهرپرس قابل تقدیر است و اگر کسی قصد دارد کمکی به توسعه شهر نماید با این گونه دفاع نمودن از شهر را مورد تقدیر قرار دهد شاید افراد سودجو احساس خطر کنند. شما فکر میکنید این ایده های خیانت آلود از افراد شورا سر میزند نه هیچکدوم از اعضای شورا چنین فکرهایی ندارند کسانی دیگر که خرج کردن میلیاردی از جیب بیت المال برایشان عادی است چنین کارهایی می کنند. از سایت های مثل مهرپرس تقاضا می شود بدون واهمه از هیاهوی های مستانه به جد پیگیر حق مردم باشد و با افشاگری اجازه ندهد حقوق مرد پایمال شود. آقایان در دوره قبل که ظاهرا قدرت دستشان نبود سرمایه ها باد دادند الان که فکر میکنند تمام اختیار مرکب قدرت دستشون است و هیچکس حق اعتراض ندارد. امروز در سایت های محلی هشدار می دهیم در صورت اعتنا نکردن به خبرگزاری های استانی و کشوری منتقل میکنیم و اجازه هدر دادن سرمایه های مردم نمی دهیم و از قهر و کینه افراد حرام خور ابایی نداریم و اعلام میکنیم رای به اعضای شورا نداد ه ایم که روش قبلی ها پیشه کنند و مراقبت اموال مردم مظلوم شهر ننمایند.

 21. جواد می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 0

  سلام…..احسنت برآشنا

 22. مهدی می‌گه:

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 8

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

 23. قاسمی می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 1

  اگه شورای محترم شهر و شهردار پرتلاش و جهادی شهر مهر اینگونه مدیریت جهادی کنند که در یکی از خبرهای این سایت خواندم شک نکنید که سر نوشت این پول های بیچاره به سرنوشتی جز پولهای سال ۸۹ دچار نخواهد شد

 24. بیطرف می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 0

  جدیت برادر ارزشی جناب …حذف متن…در مدیریت سایت قابل تقدیر و ستایش است.

 25. مهری می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

  سلام بر همشهریان مهریم خواهش میکنم به مطلب زیر توجه و ثانیه ای در ان تامل فرمایید/ دراغاز سال تحصیلی جدید چهار عضو شورای شهر چهار پست رییس ومعاونت از رییس اموزش وپرورش دریافت کردند جهت اطلاع به عرض برسانم جدیدا بخشنامه شده که به منظور رسیدگی به امور شهرها شوراهای شغلهای دولتی فقط۱۲ ساعت درادارات کارکنند ظاهرا یا شهرما کاری ندارد یا روسای ادارات در اموزش وپرورش کاملا بیکارندیا شاید شورای شهر مان خیلی توانا هستند و ریس اموزش وپرورش انها را به تازگی کشف کرده است/ جل ال خالق

 26. ن.ر می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

  یه چند مدتی که با مسئولان فعلی مهر بریم جلو فیلمون یاد احمدی نژاد می کنه

 27. همشهری شهروندان شهرستان مهر می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

  با سلام خدمت همه دوستان عزیز و دلسوزان واقعی شهرستان مهر و تشکر از مدیر محترم سایت به خاطر این اطلاع رسانی
  ما به عنوان یک مسلمان،یک ایرانی،یک شهروند مُهری و … از هر منظر که به این قضیه نگاه کنیم، این مسئله اشتباه و بالاتر از آن خیانت به حساب می آید؛
  ۱- به عنوان یک مسلمان ما موظف به جلوگیری از اسراف هستیم و مگر نه اینکه در قرآن کریم اسراف کاران برادران و هم سان شیطان هستند(آیه ۲۷ سوره اسرا).
  ۲- به عنوان یک شیعه، مسئولان موظف به ساده زیستی و جلوگیری از اشرافی گری هستند. فرماندار محترم شهرستان که خود تحصیل کرده و از خانواده ای روحانی هستند حتما بارها نهج البلاغه امیر مومنان و پیشوای عدالت جویان را مطالعه کرده اند.مطمئنا نامه سراسر عبرت آموز امام علی به فرماندار خود بیش از آنکه برای مردم عامی و عادی باشد برای مسئولان می باشد…
  عثمان ابن حنیف از طرف على (علیه السلام) فرماندار بصره بود و او را به مهمانی دعوت کردند اجابت کرد، على (علیه السلام) خطاب به عثمان ابن حنیف نامه ای نوشت و فرمودند:
  « اى پسر حنیف به من رسیده که یکى از جوانان اهل بصره تو را به طعام عروسى خوانده است و بسوى آن طعام شتابان رفته‏ اى. خورشهاى رنگارنگ گوارا برایت خواسته‏اند و کاسه‏هاى بزرگ بسویت آورده مى‏شد و گمان نداشتم تو بروى به مهمانى گروهى که درویش و نیازمندان را برانند و توانگرشان را بخوانند.پس نظر کن به آنچه دندان بر آن مى‏نهى از این خوردنیها و چیزى را که نمى‏دانى حلال است یا حرام بیفکن و نخورید و آنچه را که مى‏دانى از راه حلال بدست آمده بخورید.آگاه باشید هر پیروى کننده را پیشوایى است که از او پیروى کرده و به نور دانش او روشنى مى‏جوید و تو نیز باید پیرو پیشواى خود باشى.اى عثمان بن حنیف بدان پیشواى شما از دنیاى خود به دو کهنه جامه اکتفا کرده و از خوراک خود به دو قرص نان جهت افطار و سحر یا نهار و شام اکتفا کرده است و شما بر چنین رفتارى توانا و قادر نیستید لکن به پرهیزکارى و کوشش و پاکدامنى رستگارى مرا یارى نمائید.به خدا سوگند از دنیاى شما طلا نیندوخته و از غنیمتهاى آن مال فراوانى ذخیره نکرده‏ام و با کهنه جامه‏اى که در بردارم جامه کهنه دیگرى آماده ننموده‏ام ( نهج البلاغه نامه ۴۵ ص ۹۵۶)
  ۳- به عنوان یک ایرانی ،همه ما و صد البته مسئولان در جمهوری اسلامی موظف به ساده زیستی و همسو بودن با زندگی توده های مردم هستند و نه معدودی سرمایه دار بیخبر از درد توده های مردم…مگر زندگی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری غیر از ساده زیستی و همسان بودن با زندگی توده ها و بلکه پایین تر از آنها بوده و می باشد. فرماندار محترم شهرستان حتما این سخنان عالی ترین مقام جمهوری اسلامی را بارها مطالعه کرده اند؛
  « در دنیا پذیرفته شده است که کسانی که در رأس اجتماعات قرار می‌گیرند، اخلاق فردی خاصی داشته باشند! تکبر ورزیدن، برخوردار بودن از زندگی راحت و مسرفانه، تجمل‏گرایی، خودرأیی و خودخواهی و امثال اینها. چیزهایی است که مردم دنیا قبول کردند که کسانی که در رأس حکومتها قرار می‌گیرند، این اخلاق را داشته باشند. حتّی در کشورهای انقلابی، انقلابیونی که تا دیروز زیر چادرها زندگی می‌کردند و در دخمه‏ها مخفی می‏شدند، به مجرد این‏که به حکومت می‏رسند، وضع زندگیشان عوض می‌شود و اخلاق حکومتیشان تغییر می‌کند و همان وضعیتی را به خود می‌گیرند که بقیه‏ی سلاطین و رؤسای عالم داشتند! ما از نزدیک چنین چیزی را دیده‏ایم؛ برای مردم هم مایه‏ی تعجب نیست.امام ما این باور غلط را عوض کرد و نشان داد که رهبر محبوب و معشوق یک ملت و دیگر مسلمانان عالم، می‌تواند زندگی زاهدانه‏یی داشته باشد و به جای کاخهای مجلل، در یک حسینیه از دیدارکنندگان پذیرایی کند و با لباس و زبان و اخلاق انبیا با مردم برخورد کند.اگر دلهای حکام و زمامداران به نور معرفت و حقیقت روشن شده باشد، تجمل و تشریفات و اسراف و برخورداریهای زیاد و خودرأیی و تکبر و استکبار، جزو لوازم حتمی زمامداری آنها محسوب نمی‌شود. از معجزات بزرگ آن بزرگوار این بود که هم در زندگی خود و هم در آن دستگاهی که به وجود آورده بود، نور معرفت و حقیقت تجلی یافته بود».(خطبه نماز جمعه تهران ۲۳/۴/۱۳۶۸)
  ۴- به عنوان یک شهروند ساکن در شهرستان مُهر یا شهر مُهر….
  مهم نیست که برای این خودرو چقدر هزینه شده. ۵۰ میلیون یا ۷۰ یا صد و یا بیشتر…
  مهم این است که فرماندار محترم مهر هم می توانست و می بایست مانند دیگر فرمانداران این کشور رفتار نماید. آیا فرمانداران شهرستان های همجوار مانند لامرد،عسلویه،پارسیان،جم،لار و … هم از این نوع ماشین ها سوار می شوند؟(من خودم در یک مراسم شاهد بودم که فرماندار شهرستان لارستان-که هم شهرستانی وسیع است،هم جمعیت بالایی دارد و هم سابقه ای بس طولانی دارد- با خودرو پژو ۴۰۵ آمد به آن مراسم)
  فرض بگیریم که آنها هم این چنین خودرویی دارند(که ندارند)، با این پول(فرض بگیریم همان ۹۰ میلیون تومان) می شود چقدر کارهای ماندگار انجام داد که هم خیر دنیا در آن باشد و هم خیر آخرت…
  - اگر فرض بگیریم که قیمت هر کتاب ۱۰ هزار تومان باشد، با این پول می شود تعداد ۹ هزار جلد کتاب خرید و بین کتابخانه های شهرستان و یا شهر مهر توزیع کرد (و کدام کار بهتر از ترویج فرهنگ کتاب خوانی).
  - با این پول میشود یک پارک کودک مجهز برای استفاده کودکانمان بسازیم.
  - با این پول می شود یک آزمایشگاه در یکی از مدارس شهرستان برای استفاده دانش آموزانمان بسازیم
  - با این پول می شود یک خانه کوچک با حداقل امکانات برای یک خانواده بی سرپرست بسازیم.
  - با این پول می شود از حداقل ۱۰ نفر حمایت مالی کرد و آنها را برای تحصیل در رشته های پایه ای مانند پزشکی آماده کرد
  - با این پول می شود …

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس