آخرین مطالب
کد خبر: 8003
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳- ۲:۱۳ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
پیکر سه شهید گمنام تازه تفحص شده دفاع مقدس صبح امروز با حضور خانوادهای معظم شهدا،جانبازان،آزادگان ،ایثارگران و اقشار مختلف مردم  شهرستان مهرازگلزارشهدا مهربه سمت تپه شهدا تشییع ودرآن مکان به ...

پیکر سه شهید گمنام تازه تفحص شده دفاع مقدس صبح امروز با حضور خانوادهای معظم شهدا،جانبازان،آزادگان ،ایثارگران و اقشار مختلف مردم  شهرستان مهرازگلزارشهدا مهربه سمت تپه شهدا تشییع ودرآن مکان به خاک سپرده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهرپرس،سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مهردر آیین تشییع و خاکسپاری سه شهید گمنام دفاع مقدس در شهر مهر با تقدیر از حضور پرشور مردم دراستقبال از شهدا و تمامی عوامل اجرایی آماده سازی این استقبال اظهارداشت:مردم شهرستان مهر با تقدیم ۱۵۳فرزند خود به این نظام و انقلاب بار دیگر ثابت کردند که روح انقلابی گری دوران ستم شاهی هنوز در ذائقه خود دارند.

فرماندارمهرگفت:در این شهرستان خانوادهایی هستند که دو وچهار شهید را تقدیم کرده اند که این نشان دهنده حضور پرشور مردم مهردر تمامی دوران های انقلاب و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که باید به این مردم آفرین گفت.

به گزارش مهرپرس،پیکر پاک این سه شهید گمنام ۲۷،۲۴ و۳۰ساله در عملیات بدر در جزیره مجنون وعملیات والفجر۸ در منطقه فاو تفحص شده است.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس