آخرین مطالب
کد خبر: 6625
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۲- ۴:۳۰ ب.ظ
تعداد نظرات: ۳ نظر
عکاس:عباس محمدی»این روزها که برف و سرما اغلب نقاط کشور را فرا گرفته است، كاشت شمام (نوعی طالبی) بصورت زير پلاستيكي در روستاي دارالميزان شهرستان مُهر انجام می شود. اين ...

عکاس:عباس محمدی»این روزها که برف و سرما اغلب نقاط کشور را فرا گرفته است، کاشت شمام (نوعی طالبی) بصورت زیر پلاستیکی در روستای دارالمیزان شهرستان مُهر انجام می شود. این نوع طالبی از اردیبهشت ماه به بعد و آغاز فصل گرما، در شهرهای مختلف کشور مشتری های زیادی دارد.

Share

 1. محمد می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  خدا قوت برادر. آن برادران کشاورز و زحمتکش چه صادقانه در حال کاشت و تولید هستند. ولی متاسفانه یکی از سایتهای شهرستان مهر که ادعای پیشرو بودن در خط اصلاحات دارد با آمار دروغین و تقلب در آمار بازدید کنندگان سایت خود و استفاده ابزاری از سایت وبگذر و در سایه فعالیت به حساب فرهنگی خود !!! به کاشت جعل و تقلب در منطقه مشغول است. آمار آن سایت کاملاً دروغین و گمراه کننده است و زیبنده مردم فهمیده منطقه نیست. معمولاً سایتهای کم بازدید دست به چنین حرکات خلاف فرهنگ و غیر اخلاقی می زنند. آن سایت یا باید از ارائه آمار خود پرهیز کند و یا باید به درستی از نمودار و سایت وبگذر استفاده کند. جالب اینکه آمار کل آن سایت از اوایل سال ۹۲ تا کنون که ده ماه هم نیست حدود یک میلیون و دویست هزار نفر نشان می دهد. آمار آن سایت کاملاً دروغ است و حتی با جستجو کردن ساده در گوگل به نحوه افزایش آمار سایت و نحوه افزایش رتبه الکسا یک سایت که آن سایت متقلب به آن می نازد پی می بریم !

 2. عاشق ولایت می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  عزیز بهش میگن احمدی

 3. ع. مقدم می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

  آقا محمد به موضوع بجایی اشاره داشتند. اشاره ایشان دقیقا به سایت ..حذف متن…است. آنطور که رصد می کردم در دو تا از یادداشتهای آن سایت ” ..حذف متن…” , ” تبلیغات رایگان در..حذف متن…” بعضی از دوستان در قالب کامنت به این امر که همان دستکاری آمار آن سایت بود اعتراض داشتند که دست اندرکاران آن سایت متن انتقاد برخی افراد را حذف می کرد و خود جواب غیر قانع کننده ارائه می داد. مثلاً بجای اینکه نمودار سایت وبگذر را حک کند به رتبه الکسا که به نوعی عوامفریبانه بود استناد می کرد. این در صورتیست که با تقلب در آمار ، رتبه الکسا نیز تغییر می یابد. بهر حال این روند حرکتی ناپسند و توهین به شعور مردم فهیم منطقه است. ما حق نداریم در لفای کارفرهنگی تقلب و دروغ را در جامعه ترویج دهیم. آمار کل بازدید کننده آن سایت کاملاً تقلب و جاعلانه است و قطعاً از آن بی حرمتی به مخاطب تفسیر میشود. آن سایت باید جسورانه از بابت این حرکات غیر فرهنگی از بازدیدکنندگان محدود خود پوزش بطلبد !

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس