آخرین مطالب
کد خبر: 3707
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲- ۴:۰۴ ب.ظ
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
گزارش مشروح

جمعی از مردم مهر با تجمع مقابل فرمانداری حمایت خود از فرماندار این شهرستان را اعلام کردند.عضو شورای سوم شهر مهر در جمع معترضان که به سالن اجتماعات 9 دی این فرمانداری هدایت شدند اظهار داشت: مهر، جایگاه عالمان بزرگی مانند آیت‌الله مهری است که در خرداد 1342 جزو پنج نفری بودند که در سطح کشور به علت حمایت از امام خمینی (ره) ممنوع‌الخروج شدند و از نخستین…

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهرپرس از مهر، جمعی از مردم شهرستان مهر بعد از ظهر امروز با تجمع در مقابل فرمانداری این شهرستان، نسبت به تغییر احتمالی فرماندار اعتراض کردند.

مهر، جایگاه عالمان بزرگی مانند آیت‌الله مهری است

عضو شورای سوم شهر مهر در جمع معترضان که به سالن اجتماعات ۹ دی این فرمانداری هدایت شدند اظهار داشت: مهر، جایگاه عالمان بزرگی مانند آیت‌الله مهری است که در خرداد ۱۳۴۲ جزو پنج نفری بودند که در سطح کشور به علت حمایت از امام خمینی (ره) ممنوع‌الخروج شدند و از نخستین کسانی بودند که در حمایت از حضرت امام (ره) بیانیه صادر کردند.

سید اسدالله سجادی گفت: تقاضای مردم این است که برای جلوگیری از هرگونه شائبه و سوءاستفاده منافقان و دشمنان از این حرکت سالم، آرام و اعتراض به حق مردم، نباید اجازه دهیم که عده‌ای این مسائل را واژگون جلوه داده و باعث بدبینی مسئولان نسبت به مردم این شهرستان شوند.

این عضو شورای شهر مهر با اشاره به اینکه مردم این شهرستان در انتخابات اخیر عشق به نظام و انقلاب را نشان دادند و حماسه مد نظر رهبر معظم انقلاب را رقم زدند، ابراز داشت: تدبیر فرماندار و اصالت و وفاداری مردم به نظام و دستورات رهبر معظم انقلاب عوامل مشارکت ۹۰ درصدی مردم مهر در پای صندوق‌های رای بود.

سجادی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: امروز کسانی به محض اینکه در میهن اسلامی و در میان مردم امید و نشاط ایجاد می‌شود بلافاصله با یک حرکت غیرمنتظره و غیرمنصفانه که به دور از فرامین مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید است، مسئله تغییر فرماندار را مطرح می‌کنند.

وی با بیان اینکه تغییرات و جابه‌جایی مسئولان حق دولت است، بیان داشت: در این برهه زمانی که پروژه‌های عمرانی متعددی در حال اجرا است، نخستین ضرر و زیان این‌گونه حرکات متوجه مردم می‌شود.

عضو شورای سوم شهر مهر در ادامه سخنان خود ضمن تشکر از استاندار فارس به خاطر ایجاد امنیت و آرامش در شهرستان مهر در دوران تصدی وی تصریح کرد: خواسته مردم این شهرستان در وهله نخست، پاسخ استاندار به دلایل جابه‌جایی فرماندار مهر در این برهه زمانی است، چراکه مردمی که چشم این نظام و انقلابند باید در جریان دلایل اقدامات باشند.

محمدی رئیس پلیس اطلاعات شهرستان مهر نیز در جمع معترضان ابراز داشت: تمام خواسته‌های شما به مسئولان امنیتی این استان منعکس شده است.

محمد محمدی اضافه کرد: خواسته‌های خود را به صورت مکتوب و حضوری به مرکز استان گزارش کنید، چراکه با این روش انتظار می‌رود تقاضای شما برآورده شود.

یک بخش از تغییرات به دنبال درخواست اینجانب به قبل از انتخابات بر می‌گردد/خود را از جنس همین جنوبی‌های آفتاب‌دیده می‌بینم

فرماندار شهرستان مهر نیز با تقدیر از حضور مردم گفت: یک بخش از تغییرات به دنبال درخواست اینجانب به قبل از انتخابات بر می‌گردد که امروز نیز این امر محقق شده است.

حسینعلی حسین شیری افزود: امروز به یقین هیچ رنجش خاطری از این مردم ندارم و خود را از جنس همین جنوبی‌های آفتاب‌دیده می‌بینم.

وی ادامه داد: در مراسم تودیع و معارفه با فرماندار پیشین این شهرستان ابراز داشتم که ما برای وصل کردن آمدیم و نه برای فصل کردن آمده‌ایم که عده‌ای از همان نخستین روز با این شعار مخالفت کردند.

حسین شیری  توسعه صنعتی این شهرستان و عدم اختلاف‌انگیزی را دو معیار برای پیشرفت مهر دانست و بیان داشت: برای تحقق این دو معیار تا آنجایی که خداوند توفیق داد تلاش کردم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: تا قبل از این، مردم نسبت به برگزاری انتخابات دغدغه داشتند و امروز که دو انتخابات را در این شهرستان برگزار کردیم همگان به سالم بودن آن اقرار کرده‌اند.

فرماندار مهر با اشاره به اینکه عده‌ای که خود ناظر بر انتخابات و مجری آن بوده‌اند، به دنبال اتهام‌زنی به فرماندار هستند، تصریح کرد: افتخار بنده این است که برای حقوق ملت عقب‌نشینی نکرده و در مدت مسئولیت به خواسته‌های غیرقانونی تن نداده و نسبت به تضییع حقوق ملت، آخرت خود را به دنیای دیگران نفروخته‌ام.

مسئول عالی دولت در شهرستان مهر در مورد مطالبات مردم نسبت به تغییرات تصریح کرد: مطالبات خود را به صورت حضوری و وزین در حضور مسئولان پیگیری کنید.

حسین شیری با اشاره به اینکه امروز این مردم خواسته‌های خود را با تمثال امام و رهبری پیگیری می‌کنند تصریح کرد: این نشان دهنده ولایتمداری این مردم بوده و پاسخی مستدل به کسانی است که اتهام‌زنی می‌کنند.

در ادامه منتخب شورای اسلامی چهارم شهر مهر گفت: استاندار فارس پاسخگوی این تغییر باشد و اگر قرار شد کسی به این سمت انتخاب شود باید در حد شان مردم این شهرستان صورت گیرد.

محمد مزارعی ادامه داد: در هشت سال گذشته ظلم‌های بسیاری به این شهرستان شد که شایسته مردم ولایی و ارزشی مهر نبود.

این عضو منتخب شورای چهارم شهر مهر بر تداوم مردم تا حصول نتیجه در این تجمع اعتراضی تاکید کرد و اظهار داشت: فرماندار به سئوالات مردم و دلایل تغییرات باید پاسخگو باشند.

در پایان فرماندار مهر در پاسخ به این عضو منتخب شورای اسلامی چهارم شهر مهر گفت: این تغییر هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

 

                                                                 محمدی رییس پلیس اطلاعات شهرستان مهر

انتهای پیام/

Share

 1. ناشناس می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 1

  مهر پرس اگه تو جمع این مردم بودی اونا صبح امدن نه بعد از ظهر…!

  • مهرپرس می‌گه:

   Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

   مخاطب گرامی به جهت اینکه این خبر بعد از ظهر بر روی خروجی سایت قرار گرفته وبرای اینکه خبر هم به روز باشد زمان وقوع خبر نیز بعد از ظهر اعلام می شود.این شیوه در همه خبرگزاری ها مرسوم است.

 2. اصولگرا می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

  کسانی که در این تصاویر مشاهده می شود می توان گفت از اولین کسانی بودن که زمانی که حسین شیری به عنوان فرماندار شهرستان معرفی گردید از مخالفین بودند و حتی حاضر نبودن در مراسماتی مانند روز قدس – ۲۲ بهمن که سخرانش فرماندار بود شرکت کنند الان چه اتفاقی افتاده که مرید و شیدای ایشان شده اند .

  • محمدی می‌گه:

   Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

   حسین شیری فرمانداری قشری وبسیارحزبی بودوفقط دراختیارعده ای خاص بودودرانتخابات نشان دادکه چه وضعی داردبخصوص درانتخاب نمایندگان فرماندارکه همه ازاصلاح طلبان بودند.۷۰درصدمردم شهرستان ازرفتنش جشن گرفتند.

 3. رضا می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 1

  اقای اصولگراهمیشه مردم با عملکرد افراد واکنش نشان میدهند.مردم فکر میکردن که اقای حسین شیری نیز مثل بقیه فرمانداران قصد کار شکنی داردولی با توجه به عملکرد خوب ایشان به طرفداری از ایشان بر خواستند.شما هم به جای این صحبتها اگر کمی انصاف داشته باشید متوجه میشوید اقای حسین شیری زحمات زیادی برای شهرستان کشیدندو متاسفانه در منطقه خودمان هر کسی فکر مردم باشدواز جناح حاکم حمایت نکند سریع ان شخص را عوض مینمایند

 4. انصاف می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 1

  اول اینکه گفته شما درست نیست ولی اگر درست هم باشد به خاطر دافعه حداکثری فرمانداران قبلی وخیانت های مسئولین ادارات لامرد مستقردرمهر بوده که دل هر مهری باغیرتی را به درد می آورد که اگر کمی تحقیق کنی می فهمی که چه حق ها که از این مردم محروم ضایع شده است تاکاخ ها درشهرفئودال ها روز به روز بیشتر شده ورنج ودرد فقیران ویتیمان وبازاریان وکارگران مهری بیشتر.حضور مردم هم درحمایت از فرماندار به خاطرجاذبه ایشان وصداقت وتکریم مردم ودفاع ازحقوق مردم است .مردم خادمین خود وانقلاب را دوست دارند واز خائنین به خود وارزشها متنفرند.
  مضمون فرمایش مقام معظم رهبری هم یادمان نرود:جاذبه حداکثری ودفع حداقلی

 5. م می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 1

  الحق و الانصاف جناب حسن شیری فردی بیطرف و واقعا به فکر مردم شهرستان هستند.بنده به هیچ گرایش سیاسی خاصی اعتقاد ندارم ولی در این مورد حق را به همشهریانم میدهم .هرچند برخی از این حضارسیاست یک بام و دو هوا را ذنبال میکنند…..
  ولی یک سوال :
  مگه فرمانداری فقط مال مهر هست!!؟
  پس چرا از شهرهای دیگه شهرستان (گله دار،وراوی…)کسی تو این جمع به چشم نمیخوره؟

 6. حسین می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 1

  همینکه فرماندار پس از سالها یه انتخابات سالم برگزار کرد ازهمه پروژه ها مهمتره خدا نگهدارش باد

 7. ناشناس می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام آقا رضا یکی از کارهایی که حسین شیری برای مهر انجام داده بگین تا ما هم بدونیم.کار مفیدش تو این ۲سال چی بوده؟

 8. مهرپرس می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس