آخرین مطالب
کد خبر: 2972
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲- ۵:۵۸ ب.ظ
تعداد نظرات: ۷ نظر
گزارش مهرپرس/

به گزارش مهرپرس،به علت عدم نصب روشنایی تونل‌های بزرگراه پارسیان–پارس جنوبی متأسفانه همچنان این تونل‌ها حادثه ساز است!بزرگراه پارسیان–پارس جنوبی یکی از خدمات بسیار ارزنده‌ی دولت خدمتگزار در شهرستان مهر است که دو مرکز مهم تولید گاز در ایران را…

به گزارش مهرپرس،به علت عدم نصب روشنایی تونل‌های بزرگراه پارسیان–پارس جنوبی متأسفانه همچنان این تونل‌ها حادثه ساز است!

بزرگراه پارسیان–پارس جنوبی یکی از خدمات بسیار ارزنده‌ی دولت خدمتگزار در شهرستان مهر است که دو مرکز مهم تولید گاز در ایران را به هم متصل می‌کند.

بزرگراه پارسیان –پارس جنوبی دارای ۴ حلقه تونل به طول مجموع ۲هزار و ‪ ۸۰۰‬متر درمسیرهای رفت و برگشت می‌باشد که بعداز گذشت سه سال از بهره‌برداری از آن‌ها‌ متاسفانه به علت اهمال مسئولان مربوطه در نصب روشنایی، همچنان شاهد بروز حوادث ناگواری است که منجر به جرح و فوت چند تن از هموطنانمان در چند سال گذشته شده است.‬‬

طولانی‌ترین تونل این بزرگراه به طول ۸۰۰ متر است که علی‌رغم وجود روشنایی روز، به دلیل وجود یک پیچ بزرگ، مانع دید دراین تونل می‌شود.

برپایه این گزارش، درچند روز گذشته در همین مسیر، خودروی یکی از کارکنان پالایشگاه پارسیان در یکی از همین تونل‌ها به علت نبود روشنایی به کامیون حامل سیمان برخورد کرده و جان خود را از دست داده است.

شایان ذکراست این مسیر فاقد پایگاه امداد جاده‌ای اورژانس و هلال احمر و همچنین فاقد آنتن دهی خطوط تلفن همراه نیز می‌باشد.

 

Share

 1. می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 1

  مسئولین شهرستان این یک مورد رو میتونن پالایشگاه پارسیان ملزم به نصب روشنایی کنن!

  • خدا خیرت بده می‌گه:

   Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

   سلام عزیزم؛چرا ما همه اش دنبال اینیم که پالایشگاه برای ما کاری انجام بده .میگیم بیمارستان نداریم میریم سراغ پالایشگاه.میگیم درمانگاه نداریم میریم سراغ پالایشگاه،میگیم راه گله دار دارالمیزان میگیم پالایشگاه.دوست من این پروژه ها خودش ردیف بودجه در سازمان مربوطه اش داره باید یه کسی باشه و پیگیر اینا باشه. خدا خیرتون بده تا یه چیزی میشه میریم سراغ پالایشگاه.نباید آماده خور باشیم

 2. اسماعیلی می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

  پس این اداره راه و شهرسازی این وسط چکاره است؟

 3. مهری می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 1

  واقعا دلم برای این شهرستان می سوزه.گفتیم این فرماندار یه کاری می کنه که این هم هیچ.آقای فرماندار ازروزی که اومدن مهر همه اش آمار غیر واقعی دادند یا کارهایی که نماینده دنبال می کردند به نام خودش می زد.

 4. نفس می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

  توی این مهر یه کاری درست انجام نمی گیره.چرا؟چون یه عده زیاده خواه تو این مهر هستند که همه چیز رو برای خودشان می خان.مثلا قضیه گازرسانی چرا بعضیا پل رو در تسخیر آبا و اجدادی خودشون می دونن؟نمی زارند کار انجام بشه.

 5. صادقی می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

  گزارش جالبی بود. کجا گوش شنوای مسئولان.

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس