آخرین مطالب
کد خبر: 11609
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۶- ۷:۰۹ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
مهندس امینی معاون وزیر راه و شهرسازی صبح امروز بمنظور بازدید از طرح های راه سازی شهرستانهای مهر ولامرد به دعوت سید محسن علوی نماینده مردم مهر ولامرد در مجلس شورای ...

مهندس امینی معاون وزیر راه و شهرسازی صبح امروز بمنظور بازدید از طرح های راه سازی شهرستانهای مهر ولامرد به دعوت سید محسن علوی نماینده مردم مهر ولامرد در مجلس شورای اسلامی به این دو شهرستان سفر کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید ازعملیات ساخت دو پل جاده مهر به شیراز گفت: با اختصاص بیش از ۱۰ میلیارد تومان اعتبار، تا پایان امسال ساخت این دو دستگاه پل به پایان می‌رسد.

امینی افزود: پل نخست ۸۰ و پل دوم ۹۰ متر به ترتیب در فاصله ۱۹ و ۳۶ کیلومتری مهر قرار دارند.
وی گفت: با افتتاح این دو پل و تکمیل قطعه دوم این جاده، ساخت باند دوم محور مهر –گله دار- دارالمیزان به طول ۶۵ کیلومتر به زودی شروع می‌شود.
امینی افزود: راه ارتباطی مهر-گله دار – دارالمیزان و اتصال آن به بزرگ راه جم – فیروز آباد به طول ۶۵ کیلومتر با ۹۳ درصدپیشرفت فیزیکی در دست ساخت است که با پایان آن، مردم شهرستان‌های مهر و لامرد از این طریق با ضریب امنیت بیشتر می‌توانند رفت و آمد کنند.
قطعه اول این محور به طول ۲۰ کیلومتر از مهر تا گله دار است و قطعه دوم آن نیز به طول ۴۵ کیلومتر از گله دار تا دارالمیزان است.

 

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس