آخرین مطالب
کد خبر: 11589
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۶- ۱۰:۴۷ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
جانشین فرماندهی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهرپرس،جانشین فرماندهی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه امشب درجمع پرشور بسیجیان شهرستان مهر در همایش  حماسه شکوه و مقاومت که در مصلی نماز جمعه برگزارشد ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهرپرس،جانشین فرماندهی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه امشب درجمع پرشور بسیجیان شهرستان مهر در همایش  حماسه شکوه و مقاومت که در مصلی نماز جمعه برگزارشد با تسلیت فرارسیدن شهادت امام حسن عسگری و آغاز امامت حضرت ولی عصر عجل الله گفت: انتظار را باید از مادران شهدا آموخت چرا که هرکس قدمی برای ظهور حجت خداوند بردارد منتظر واقعی است که همانا رفتار بسیجیان ما نیز این گونه است.

وی ادامه داد: این انسانها در همه صحنه‌ها حضور دارند و با توجه به فرامین مقام عظمای ولایت گام برمی‌دارند.

 میرزایی تصریح کرد:در هشت سال دفاع مقدس تمام بلاد کفر با همه تسلیحات و تجهیزات علیه ما بسیج شدند اما بسیجیان و رزمندگان ما با رهبری امام راحل و با مقاومت و ایستادگی پیروز صحنه شدند به گونه ای که امروز شهدای ما و بسیجیان داستانهایی برای آیندگان و درسی برای جهانیان شده اند.

وی ادامه داد:در هرجنگی که در این سرزمین رخ داده قسمتی از خاک ایران تقدیم دشمنان شده است اما در جنگ تحمیلی با مقاومت و ایستادگی فرزندان این ملت ذره ای از خاک میهن به دشمنان واگذار نشده است.

میرزایی با بیان اینکه تا قیام قیامت دشمنی دشمنان ما با ما ادامه خواهد داشت تصریح کرد:تا ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف این ایستادگی و مقاومت باید ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه در مقابل تفکر ناب محمدی،تفکر و استراتژی یهود قرار دارد اظهار کرد:دشمنان ما بدانند که انقلاب اسلامی با کانون جنگ و ناامنی ضعیف نخواهد شد بلکه قوی تر نیز می شود.

 وی ادامه داد:استکبار در سال های اخیر با طراحی پدیده ای به نام داعش عملا با هدف اسلام هراسی در مقابل اسلام ناب محمدی قرار گرفت که به دنیا بفهماند اسلام واقعی آن چیزی است که در مقابل جمهوری اسلامی قرار دارد.

این فرمانده نظامی با بیان اینکه عده ای در داخل با غفلت از توطئه دشمنان ،جهاد رزمندگان و فرزندان ایران اسلامی را هدف قرار داده بودند گفت: امروز حقیقت مقابل چشم آنان قرار گرفته است و بدانند که حق همین فرزندان و بسیجیان با بصیرت هستند.

میرزایی ادامه داد:امروز وعده پیروزی محقق نشده مگربا حضور بسیجیان گوش به فرمان ولایت و جانفشانی فرزندانی مانند شهید حججی که سرافرازانه در این تهاجم فرهنگی بیرون آمد.

همایش  حماسه شکوه و مقاومت با حضور پرشور بسیجیان شهرستان مهر و  مسئولان در مصلای نماز جمعه بمناسبت هفته بسیج برگزار شد.

انتهای پیام/

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس