آخرین مطالب
کد خبر: 11585
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۶- ۱:۳۵ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
سرمایه گذاران در شهرک صنعتی مُهر از تخفیف 80 درصدی زمین برخوردار می شوند مدیر شهرک های صنعتی شهرستان های لامرد و مُهر گفت: سرمایه گذاران طرح های تولیدی در شهرک ...

سرمایه گذاران در شهرک صنعتی مُهر از تخفیف ۸۰ درصدی زمین برخوردار می شوند مدیر شهرک های صنعتی شهرستان های لامرد و مُهر گفت: سرمایه گذاران طرح های تولیدی در شهرک صنعتی مُهر از تخفیف ۸۰ درصدی بهای زمین و دیگر بسته های تشویقی برخوردار می شوند.

به گزارش مهرپرس،عبدالحسین جعفرزاده روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به نامگذاری امسال به نام ‘اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال’ افزود: شرکت شهرک های صنعتی استان فارس با هدف گره گشایی از موانع فراروی سرمایه گذاران در این شهرک ها، مشوق های جدیدی را در نظر گرفته است.

وی اظهار کرد: تخفیف در بهای زمین از جمله این تخفیف ها است و در این چارچوب سرمایه گذاران تنها ۲۰ درصد بهای هر متر مربع زمین به ارزش ۲۶۲ هزار و ۵۰۰ ریال را می پردازند.

مدیر شهرک های صنعتی شهرستان های لامرد و مُهر گفت: این تخفیف پس از تکمیل و بهره برداری از واحدهای تولیدی و به ازای ایجاد اشتغال بر اساس جواز تاسیس ارایه شده اعمال می شود.

وی افزود: از دیگر مزایای این مشوق ها، کاهش پرداخت نقدی بهای زمین از ۱۵درصد به پنج درصد و افزایش مدت اقساط از ۳۶ماه به ۴۸ماه است.

جعفرزاده گفت: در این چارچوب، سرمایه گذار تنها پنج درصد مبلغ بهای زمین را به صورت نقد و مابقی را به صورت اقساط ۴۸ماهه(هرسه ماه یک قسط) پرداخت می کند.

شهرک صنعتی مُهر با ظرفیت استقرار۲۵۰واحد صنعتی و اشتغالزایی بیش از ۵۰۰۰ نفر هم اکنون دارای امکاناتی از جمله آب برق، گاز و جاده آسفالت برخوردار است و در فاصله پنج کیلومتری مرکز شهرستان واقع است.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس