آخرین مطالب
کد خبر: 11582
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶- ۳:۴۲ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
فرماندار مهر:

فرماندار شهرستان مهر در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان با تشریح ظرفیت های سرمایه گذاری در شهرک صنعتی مهر گفت:تا کنون ۱۵ قرارداد سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی منعقد شده است.

در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان مهرکه  با موضوع بررسی زمینه های ایجاد اشتغال در این شهرستان برگزار شد ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در شهرک صنعتی این شهرستان برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال تشریح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهرپرس به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس ، فرماندار شهرستان مهر در این جلسه گفت:سرمایه گذاران در شهرک مهر از مشوق های  ویژه بهره مند می شودکه با اختصاص این مشوق هابستر مناسبی برای ایجاد اشتغال و توسعه صنعتی فراهم شده است.

” سید محمد موسوی ” افزود :با توجه به اینکه این شهرک صنعتی جزءمناطق کم برخوردار محسوب می شود،با تخفیفات در نظر گرفته شده در بهای حق انتفاع ،قیمت  واگذاری زمین در این شهرک صنعتی در مقایسه با سایر شهرک های صنعتی در شمار کمترین قیمت ها محسوب می شود .

وی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیتهای موجود برای حمایت حداکثری از سرمایه گذاران از طریق اجرای سیاستهای تشویقی  جدید در این شهرک صنعتی گفت : در این شهرک صنعتی شرایط ویژه ای برای واگذاری زمین به صنعتگران درنظر گرفته شده و سرمایه گذاران فقط ۵درصد از قیمت واگذاری را بصورت نقد پرداخت خواهند کرد و مابقی در اقساط ۴۸ ماهه از آنان اخذ خواهد شد.

موسوی   با اشاره به ظرفیت های شهرستان مهر و همجواری با منطقه عسلویه وجود پالایشگاه در این منطقه گفت: شهرک صنعتی مهر  با محوریت ایجاد صنایع تخصصی مربوط به نفت، گاز و پتروشیمی و استقرار صنایع پایین دستی از ظرفیت مناسبی برای توسعه صنعتی این شهرستان در جنوب فارس برخوردار است.وی با بیان اینکه تاکنون برای اجرای طرحهای عمرانی و زیرساختی در این شهرک صنعتی اجرا  شده است گفت: تاکنون شبکه توزیع داخلی آب و برق و نیزشبکه آبرسانی شامل  حفر و تجهیز یک حلقه آب آشامیدنی در این شهرک اجرا و طرح زیرسازی و آسفالت بخشی از شهرک نیز انجام شده است.

وی  با اشاره به اینکه این شهرک با ۲۰۰ هکتار مساحت ظرفیت استقرار۲۵۰ واحد صنعتی با اشتغالزایی ۵ هزار نفر را خواهد داشت گفت : در حال حاضر ۱۵قرارداد سرمایه گذاری با متقاضیان منعقد و ۶واحد صنعتی نیز با پیشرفت حدود۹۰درصدی در مرحله ساخت و ساز است که با بهره برداری برخی  از آنها تا پایان امسال  برای ۵۰نفر  فرصت شغلی ایجاد خواد شد.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس