آخرین مطالب
کد خبر: 11567
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶- ۶:۳۳ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
شهردار مستعفی مُهر از مردم این شهر حلالیت طلبید سید علی اصغر علامه شهردار مستعفی مهر با صدور پیامی از مردم این شهر قدردانی و طلب حلالیت نمود. بسم الله الرحمن الرحيم مردم ...

شهردار مستعفی مُهر از مردم این شهر حلالیت طلبید

سید علی اصغر علامه شهردار مستعفی مهر با صدور پیامی از مردم این شهر قدردانی و طلب حلالیت نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف فهیم و قدرشناس شهرمهرحال که پس از ٢٧ماه تلاش بی وقفه حقیر و همکارانم برای محقق شدن آرزویمان که همانا داشتن شهری زیبا شهرداری مُهر را به عنوان شهردار و خادم شما عزیزان ترک می کنم، بزرگی و وفاداری شما را ارج مینهم و از یکایک شما قدر شناسی می نمایم، بر خود می بالم که نگاه های رضایت بخش و تعابیر قدرشناسانه شما همشهریان گرامی را به همراه خویش دارم و با این اطمینان غبار خستگی از تن می زدایم و آرامش روان و راحتی وجدان را قرین و همنشین جسم و جان می سازم.

اطمینان دارم که اگر امروز شهر زیبایمان ساختاری منسجم تر و سیمایی زیباتر دارد در گرو هم اندیشی همفکری و مشارکت و حمایت شما عزیزان بوده و این حقیر در کنار همکاران عزیزم مجری و خادمی کوچک برای اراده بلند و بزرگ و مطالبات توسعه محور و درست و دقیق شما خوبان بوده ام. شما مردم عزیز و فهیم به خوبی آگاهید که حجم کارهای صورت گرفته در دو سال گذشته عظیم تر و گسترده تر از آن بوده است که در مسیر سخت و پر پیچ و خم اجرا اشتباهی صورت نگرفته باشد اما به همه شما عزیزان اطمینان می دهم که در هر مقطعی تلاش کرده ام درست ترین تصمیم ها را بگیرم و بیشترین منافع برای شهرمان داشته باشد لذا انتظار فرزند کوچک شما این است که تقصیراتم را ببخشید و سخاوتمندانه حلالم نمایید و این حقیر را از دعای خیرتان بی نصیب نکنید.

بسیار خوشحالم که در دو سال گذشته بیش از ۵۵ پروژه عمرانی بزرگ وکوچک در کنار حمایت از سرمایه گذاران و تسریع و جذب بی سابقه سرمایه گذاری در حوزه های مختلف و اقدامات فرهنگی شهرداری مُهر که بزرگترین ان میزبانی همایش بین المللی ریحانه النبی که از افتخارات بنده در این دو سال می باشد، جز با همکاری و همدلی همکارانم در شهرداری و حمایت ها و همکاری های اعضای محترم شورای اسلامی دوره چهارم به ثمر نمی نشست که بحمدالله با دعای خیر شما و حمایت های همه جانبه امروز به انها می بالیم. امیدوارم به بزرگی خود بنده حقیر راحلال بفرمایید، اگر تلاشی انجام شده برایم دعا و اگر تقصیری دارم بر من ببخشید.
از خدای عشق و مهر سپاسگزارم که توفیق خدمت به شما خوبان به من عنایت فرمود.

سید علی اصغر علامه

٩۶/٨/٢٠

گزارش عملکرد شهردار سابق مهر

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس