آخرین مطالب
کد خبر: 11555
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۶- ۲:۵۸ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
امام جمعه مهر:

امام جمعه مهر گفت: انعکاس واقعی حماسه پیاده روی اربعین م‌ تواند منجر به تحولات عظیم در جامعه جهانی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهرپرس ، حجت‌الاسلام اصغر شاکری در خطبه‌های امروز نماز جمعه مهر با اشاره به تحولات اخیر در منطقه، استعفای نخست وزیر لبنان را فتنه‌ای سعودی با حمایت اسرائیل و آمریکا برشمرد و اظهار داشت: پشت پرده اینگونه اقدامات از سوی حاکمان سعودی به یقین جلوگیری از پیشرفت‌های جمهوری اسلامی و نمایش داده نشدن حماسه چند ده میلیونی پیاده روی اربعین است.

وی با اشاره به اینکه انعکاس واقعی حماسه پیاده‌روی اربعین می‌تواند منجر به تحولات عظیمی در جامعه جهانی شود ادامه داد: اگر جامعه جهانی از این اجتماع عظیم حسینی مطلع شوند به یقین توده‌های مردمی که قابل مقایسه با مسوولان و سردمداران حکومت‌ها نیستند، مجبور به تحولات عظیمی خواهند بود.

امام جمعه مهر، سرپوش گذاشتن جنایات رژیم آل سعود در یمن را از علل دیگر استعفای سعد حریری دانست و بیان داشت: محمد بن سلمان جوان تازه به دوران رسیده‌ای است که قصد تثبیت پادشاهی خود را دارد و از این منظر تمام مخالفان خود را لجام می‌زند که کسی جرأت مخالفت با وی نکند.

شاکری با اشاره به در پیش بودن هفته کتابخوانی و بیان اینکه مطالعه باعث رشد انسان می‌شود، گفت: بدترین تنبلی‌ها این است که انسان برای مطالعه وقت نگذارد.

وی در پایان تاکید کرد: به روحانیون و مبلغان اعزامی به این شهرستان توصیه می‌کنم در این دهه صفرالمعظم پاسخگوی شبهات مطرح شده در فضای حقیقی و مجازی باشند چرا که این شبهات می‌تواند باعث تخریب و متلاشی شدن افکار و اذهان شود.

انتهای پیام/

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس