آخرین مطالب
کد خبر: 11535
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۶- ۷:۵۸ ق.ظ
تعداد نظرات: . نظر
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر گفت: با استقرار تیم سیار سازمان انتقال خون لارستان در گله دار 53 هزار سی سی خون توسط مردم گله دار اهداء شد. به ...

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر گفت: با استقرار تیم سیار سازمان انتقال خون لارستان در گله دار ۵۳ هزار سی سی خون توسط مردم گله دار اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهرپرس،سید حسن خلیلی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهرضمن تشکر از حضور مردم در این امر خداپسندانه اظهارداشت:برای توسعه فرهنگ اهداء خون در جامعه و قرار دادن یک تقویم منظم برای اهداء کنندگان نیازمند همکاری و ترویج این فرهنگ از طریق رسانه ها می باشیم.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر گفت:روز یک شنبه هفتم آبان ماه ۹۶ سومین مرحله از اجرای طرح اهداء خون در سطح شهرستان با هماهنگی های صورت گرفته توسط مسئولین شهر گله دار و شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر و با حمایت و همت کارکنان خدوم سازمان انتقال خون لارستان در شهر گله دار اجرایی شد و در این طرح ۵۳ هزار و ۶۰۰سی سی خون اهداء گردید.

خلیلی در ادامه بیان داشت:گام اول این طرح در شهر مهر در مهرماه ۹۶ برداشته شد که با اهداء ۵۶ هزار و ۷۰۰ سی سی خون همراه بود.

انتهای پیام/

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس