آخرین مطالب
کد خبر: 11530
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۶- ۱:۴۹ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
فرمانده سپاه مهر:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهرپرس،محمد رسول رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مهر در مراسم گرامیداشت حبیب ریاضی پور از شهدای مدافع حرم لامرد که در حسینیه امام رضا(ع) ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهرپرس،محمد رسول رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مهر در مراسم گرامیداشت حبیب ریاضی پور از شهدای مدافع حرم لامرد که در حسینیه امام رضا(ع) مهر برگزار شد اظهار کرد:امروز آمده ایم عرض ادب کنیم به خانواده معظم شهید ریاضی پور که اگر توفیق این را نداشته باشیم که همانند شهید در سوریه جان را تقدیم کنیم در هر نقطه از ایران اسلامی مدافع حرم زینبی و حریم جامعه اسلامی خواهیم بود و گوشمان به مقام عظمای ولایت خواهد بود.

رضایی راهبرد دشمنان برای خروج ما از دایره انقلاب را در درجه اول تطمیع و لبخند و وسوسه برشمرد و تصریح کرد:راهبرد دوم دشمنان تهدید است همانگونه که می بینیم رییس جمعهور فعلی آمریکا از سیاست تهدید علیه ما استفاده می کند.

فرمانده سپاه شهرستان مهر با اشاره به اینکه معنای شعار ضد استکباری«هیهات من الذله»،«مرگ بر آمریکا»است فگفت:دشمن آنقدر از حربه های خود استفاده می کند که ما را از مسیر انقلاب و دین خارج کند لذا ما با خانواده شهید ریاضی پور عهد می بندیم که تا زنده ایم بر عهد خود می مانیم و این راه را ادامه می دهیم.

به گزارش مهرپرس،مراسم گرامیداشت شهید حبیب اله ریاضی پور با حضور پرشورخانواده معظم این شهید،فرمانده و پاسداران ناحیه مقاومت بسیج لامرد،مسئولان شهرستان مهر و اقشار مختلف مردم در حسینیه امام رضا (ع)شهر مهر برگزارشد.

این شهید مدافع حرم از اهالی محله کهوردان لامرد و از بسیجیان ناحیه جهرم بود که به عنوان بسیجی و از گردان امام حسین شیراز به سوریه اعزام شده بود که درتاریخ ۲۷ مهر ماه در نبرد با نیروهای تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.انتهای پیام/

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس