آخرین مطالب
کد خبر: 11527
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۶- ۱:۴۴ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
امام جمعه مهر:
مراسم بزرگداشت شهید حبیب ریاضی پور با حضور خانواده این شهید و اقشار مختلف مردم مهر در حسینیه امام رضا(ع) برگزار شد. به گزارش مهرپرس،حجت الاسلام اصغر شاکری امام جمعه مهر ...

مراسم بزرگداشت شهید حبیب ریاضی پور با حضور خانواده این شهید و اقشار مختلف مردم مهر در حسینیه امام رضا(ع) برگزار شد.

به گزارش مهرپرس،حجت الاسلام اصغر شاکری امام جمعه مهر شب گذشته در مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم حبیب ریاضی پور در حسینیه امام رضا(ع) شهر مهر اظهارداشت:شهید ریاضی پور از گروهی هستند که شعارشان همراه با شعور ورفتار بود که در حقیقت شعار ایشان با کردار او گره خورده بود.

شاکری با اشاره به قول نزدیکان شهید ریاضی پور عنوان داشت:از پیام های این شهید گرانقدر این بود که اگر جنگ در عراق و سوریه تمام شود،برای شهید شدن به لبنان و مقابله با اسرائیل می رود.

وی پیام دیگر شهید را این گونه ابراز می دادرد:باید چون مسلم،پیشرو در میدان جنگ حاضر شویم و جان را تقدیم کنیم که اگر چون مختار باشیم آن زمان دیگر دیر شده است.

امام جمعه مهر گفت:امروز موارد متعددی وجود دارد که شعارهای حقوق بشری و پرمعنایی سر می دهند ولی خود در مقابل جنایاتی که در میانمار،موصل ، سوریه و یمن می شود سکوت اختیار کرده اند و حتی جایزه صلح نوبل به عوامل آن جنایات انسانی اهدا می کنند.

وی با اشاره به سانسور شدید جنایات انسانی توسط رسانه های غربی ابراز داشت:اگر در کشوری که با منافع آنها در تضاد باشد برای کسی اتفاقی افتد به یقین گوش فلک را کر می کنند.

شاکری با اشاره به مطرح کردن روز هفت آبان توسط عده ای فریب خورده تصریح کرد:عده ای که کورش را در مقابل اسلام قرار می دهند ، نه کورش را می شناسند و نه درکی از اسلام راستین دارند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس