آخرین مطالب
کد خبر: 11470
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴- ۹:۱۶ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
بیش از 65 میلیون ریال زکات فطریه و کفاره توسط كميته امداد جمع آوری گردید. مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهراز جمع آوری بیش از 65  میلیون ریال زکات فطریه و ...

بیش از ۶۵ میلیون ریال زکات فطریه و کفاره توسط کمیته امداد جمع آوری گردید.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهراز جمع آوری بیش از ۶۵  میلیون ریال زکات فطریه و کفاره در شهرستان مهر خبر داد.

به گزارش دریافتی مهرپرس از روابط عمومی کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان مهر،سیدمرتضی علوی اظهارنمود: همزمان با ایام عید سعید فطر سال جاری مبلغی بیش از ۵۹ میلیون ریال زکات فطریه در شهرستان مهر توسط کمیته امداد این شهرستان جمع آوری گردیده است.

وی افزود: زکات فطریه جمع‌آوری شده توسط این نهاد در میان مستمندان آبرومند و نیازمند،کمک هزینه درمان و معیشت هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد در ادامه به کفارات جمع آوری شده به مبلغ بیش از ۴ میلیون ریال در پایگاه ها ی جمع آوری کمک  اشاره کرد و گفت: با مبلغ کفاره جمع آوری شده نیز اقدام به خرید  آرد طبق احکام شرعی نموده و  در بین نیازمندان و مددجویان تحت پوشش این نهاد توزیع شد.

علوی همچنین از کمک های جمع آوری کمک جهت  مردم  مظلوم یمن و فلسطین خبر داد و گفت: در روز عید سعید فطر نیز خیرین نیکوکار بیش  از ۶ میلیون ریال به یاری مردم مظلوم یمن و فلسطین شتافتند.

۳۴۰ نیک اندیش کفالت ۱۶۰ یتیم و مددجوی نیازمند را برعهده گرفتند           

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مهر گفت: در ماه پر خیر و برکت رمضان  ۱۶۰ یتیم و خانواده نیازمند مشمول طرح محسنین دارای حامی شدند.

سیدمرتضی علوی اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان با تلاش همکاران توانسته ایم طرح های مختلف مشارکت های مردمی را اجرایی نموده و  دراین راستا به توفیقات خوبی دست یافتیم.

وی با قدر دانی از مردم خیر و نیکوکار مهر تصریح کرد: در این ایام با اجرای طرح جذب حامی برای ایتام و نیازمندان موفق شده ایم ۳۴۰ حامی جدید برای ۱۶۰ یتیم و مددجوی طرح محسنین جذب کنیم.

علوی خاطرنشان کرد: علاوه بر جذب حامی ،تحت عنوان همیان مولی بیش از ۷۰۰ سبد کالا در میان نیازمندان تحت حمایت توزیع گردید .همچنین  توزیع غذای گرمو بن خرید کالا از دیگر کمکهای خیرین در این ماه مبارک بود.

لازم به ذکر است در قالب  طرح مفتاح الجنه با حضور مسئولین و خیرین بیش از ۳۰ خانواده مورد بازدید و حمایت قرار گرفتند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس