آخرین مطالب
کد خبر: 11454
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۴- ۱۲:۱۲ ق.ظ
تعداد نظرات: . نظر
توسط جمعی از علما و روحانیون گله‌دار صورت گرفت
به گزارش عصر مهر، شیخ منصور حسینی مدیر مجتمع علوم دینی اهل سنت و جمعی از علما و روحانیون گله‌دار اقدام عربستان را در حمله به یمن محکوم و از ...

به گزارش عصر مهر، شیخ منصور حسینی مدیر مجتمع علوم دینی اهل سنت و جمعی از علما و روحانیون گله‌دار اقدام عربستان را در حمله به یمن محکوم و از جهان اسلام خواستند در ایجاد وحدت و همدلی بین مسلمانان و کشورهای اسلامی بیشتر تلاش کنند.

جمعی از علما و روحانیون، ائمه جمعه، مدیران و مدرسین مدارس علمیه اهل سنت گله‌دار با محکوم کردن اقدام عربستان سعودی و هم‌پیمانانش در تجاوز به یمن، از علمای دنیای اسلام خواستند در ایجاد وحدت و همدلی بین مسلمانان و کشورهای اسلامی تلاش بیشتری کنند و در مقابل توطئه‌ها و ظلم‌های غرب و استکبار به ایستند.
شیخ منصور حسینی مدیر مجتمع علوم دینی اهل سنت گله‌دار ضمن محکومیت شدید تجاوز آشکار ارتش رژیم آل سعود با حمایت چند کشور عربی و صهیونیستی به سرزمین و مردم بی‌دفاع یمن گفت: به تمام علما و مبلغین اهل سنت اعلام کرده‌ایم که در خطبه‌های نماز جمعه نسل‌کشی و قتل‌عام عمومی مسلمانان مظلوم و بی‌گناه یمن، توسط ارتش سفاک و مزدور رژیم آل سعود را محکوم نمایند و انزجار و ناراحتی خود را از این اقدام وحشیانه اعلام نمایند.

  حسینی افزود: اکثر مبلغین و خطبای جمعه اهل سنت همبستگی خود را با مردم مظلوم یمن اعلام کردند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس