آخرین مطالب
کد خبر: 11312
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴- ۱۲:۵۶ ق.ظ
تعداد نظرات: . نظر
اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهر در شب 23 لیله القدر در جمع مردم روستای میویه بخش اسیر سخرانی نمود. به گزارش روابط عمومی اداره ...

اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهر در شب ۲۳ لیله القدر در جمع مردم روستای میویه بخش اسیر سخرانی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهر در شب ۲۳ لیله القدر در جمع مردم روستای میویه بخش اسیر سخرانی نمود.

حجت الاسلام حسینی در بخشی از سخنان خود افزود:آل سعود دقیقا به عصر جاهلیت برگشته اما با چهره خون آشامی بدتر از حیوان درنده در ماه مبارک رمضان روزه داران را در گرمای بیش از ۴۵ بمباران میکند و خصلتی بدتر از اسرائیل دارد. ظلم و جو پایه و اساس ندارد و یقیناً نابود شدنی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی افزود: روز قدس روز تجدید میثاق با امام وشهدا است و با حضور در صحنه اعلام انزجار از آل سعود و اسرائیل داشته باشیم.

بازدید از مساجد شهرستان مهر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهر از مساجد و حسینه های این شهر در ایام ماه مبارک رمضان بازدید به عمل آورد

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهر از مساجد و حسینه های این شهر در ایام ماه مبارک رمضان بازدید به عمل آورد

در این بازدید ها رئیس ادره تبلیغات اسلامی شهرستان مهر حجت الاسلام سید محمد علی حسینی و تنی چند از مسئولین شهرستان من جمله فرماندار، بخشدار و شهردار مهربه بازدید حسینه ها و مساجد شهر مهر پرداختند.

حجت الاسلام سید محممد علی حسینی در پایان بازدید با ابراز خرسندی از عملکرد حسینه ها و مساجد بازدیدی از متولیان امکان مذهبی به خصوص مساجد در خواست کرد که جهت پربار تر شدن و هدفگرا شدن این امکان نسبت به ایجاد کانون های فرهنگی مساجد  اقدام کنند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس