آخرین مطالب
کد خبر: 11282
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۴- ۱۰:۳۷ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
مدیر کمیته  امداد امام خمینی (ره)شهرستان مهر از اجرای طرح مفتاح الجنه جهت 50 خانواده تحت حمایت این نهاد از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون خبر داد. به گزارش دریافتی مهرپرس ...

مدیر کمیته  امداد امام خمینی (ره)شهرستان مهر از اجرای طرح مفتاح الجنه جهت ۵۰ خانواده تحت حمایت این نهاد از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون خبر داد.

به گزارش دریافتی مهرپرس از روابط عمومی امداد شهرستان مهر، سید مرتضی علوی با بیان اینکه از مهم ترین اهداف اجرای این طرح در شهرستان آشنایی خیرین و مسئولان با شیوه زندگی افراد نیازمند است،گفت: ایجاد حس همدلی در بین اقشار مختلف جامعه، استحکام روابط عاطفی بین افراد، جذب کمک های خیرین و مردمی در راستای مرتفع ساختن مشکلات افراد نیازمند و مددجویان تحت پوشش این نهاد در شهرستان از دیگر اهداف مهم اجرای این طرح بوده است.

وی خاطر نشان کرد: با اجرای طرح مفتاح الجنه می توان زمینه زندگی بهتر و کاهش مشکلات مددجویان ونیازمندان در شهرستان را به خوبی فراهم آورد.

علوی بیان داشت ، در راستای اجرای این طرح مسئولین شهرستان ،خیران به همراه مسئولین امداد و مراکز نیکوکاری از ۵۰ خانواده تحت حمایت بازدید به عمل آوردند و از نزدیک با مشکلات این عزیزان آشنا و در جهت رفع مشکلات این خانواده ها مساعدت های لازم انجام پذیرفت.

مدیر امداد شهرستان مهر با قدردانی از همراهی مسئولین، خیرین و نیکوکاران در برگزاری این برنامه ارزشی خاطرنشان کرد: حضور مسوولان و دیدار آنان از خانواده های تحت حمایت و همچنین مشاهده اوضاع زندگی آنان از نزدیک، در روند تسریع کمک رسانی به مددجویان موثر بوده است.

شهرستان مهر دارای ۶ هزار و هفتصد نفر مددجو تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشد  که از این تعداد ۳۸۰ نفر یتیم می باشند .

لازم به ذکر است ۸۵۰ نفر حامی از این ایتام حمایت می کنند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس