آخرین مطالب
کد خبر: 11254
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۴- ۱:۲۷ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
امام جمعه مهر در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان مهر اظهار داشت:جمعه هفته آینده روز قدس خواهد بود، همگام با تمام نقاط جمهوری اسلامی و دیگر کشورهایی که ...

امام جمعه مهر در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان مهر اظهار داشت:جمعه هفته آینده روز قدس خواهد بود، همگام با تمام نقاط جمهوری اسلامی و دیگر کشورهایی که حامی کشور مظلوم فلسطین هستند و از جبهه مقاومت حمایت می‌کنند به خیابان‌ها خواهند آمد و ما نیز در شهر مهر راهپیمایی خواهیم داشت و از همهٔ مردم شهیدپرور می‌خواهیم برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن، در این راهپیمایی شرکت کنند.

امام‌جمعه مهر اظهار داشت: امام راحل (ره) فرمود: روز قدس روز اسلام است، روز حمایت از اسلام است و این روز یادگار امام راحل (ص) است که باید گرامی بداریم با یک راهپیمایی بزرگ در تمام کشورهای اسلامی.

حجت‌الاسلام حسینی تصریح کرد: در این روز می‌بایست تمام مسلمانان درصحنه حضور پیدا کنند و  از رژیم صهیونیستی اعلام انزجار کنند.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: راهپیمایی‌های روز قدس از هر کجایی که شروع می‌شود باید به ستادهای نماز جمعه ختم شود و در شهر مهر راهپیمایی روز قدس به مصلی نماز جمعه ختم خواهد شد و سخنرانی و قطع‌نامه در همین مکان نماز جمعه قرائت خواهد شد.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس