آخرین مطالب
کد خبر: 11250
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴- ۱۱:۲۶ ب.ظ
تعداد نظرات: ۲ نظر
امام جمعه مهر:
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،حجت الاسلام سید حنان حسینی ظهر امروز در خطبه نماز جمعه این شهرستان با اشاره به 12 تیرماه سال 1367 سالروز حمله ددمنشانه ناو آمریکای جنایتکار ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،حجت الاسلام سید حنان حسینی ظهر امروز در خطبه نماز جمعه این شهرستان با اشاره به ۱۲ تیرماه سال ۱۳۶۷ سالروز حمله ددمنشانه ناو آمریکای جنایتکار به هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس،آن را تروریسم دولتی برشمرد و اظهارداشت:این حادثه تروریستی بعنوان لکه سیاهی بر پیشانی دولت آمریکا نقش بسته و این عمل جنایتکارانه انها در تاریخ ثبت شده است.

امام جمعه مهر بیان داشت:آنچه که امروز دنیای اسلام گرفتار آتش چند دستگی و جنایات فجیع تروریست ها هستند به دلیل حمایت های اشکار آمریکا و کسانی است که دم از حقوق بشر می زنند.

خطیب جمعه مهر با اشاره به استعفای استاندارفارس گفت:همه کسانی که دستی در مسائل سیاسی دارند به خوبی می دانند که استعفای استاندار به دلیل فشارهای برخی جریانات افراطی در استان بوده وگرنه بعید است که ایشان در انتخابات مجلس کاندید شود.

حسینی ادامه داد:در دوسال مدیریت ایشان انصافا استان فارس آرام بود و وی توانست با آرامش،کارها را پیش ببرد به طوری که بسیاری از مسائلی که ممکن بود باعث تنش در استان شود را فروکش کردو مدیریت خوبی داشت.

وی تصریح کرد:امروز مردم و مسئولان استان خواستار انتصاب یک استاندار شایسته،متعهد و متدین و به دور از مسائل افراطی و تفریطی هستند چرا که استان فارس امروز بیش از هرزمان دیگری نیازمند آرامش و پیگیری مسائل عمرانی می باشد.

امام جمعه مهر ابراز داشت:استاندار آینده استان باید ملتزم به اسلام و ارزش های انقلابی باشد و رییس جمهور نیز با در نظر گرفتن این موارد به خواسته های مردم استان فارس توجه داشته باشد.

حسینی با دعوت از همگان به شرکت در راهپیمایی روز قدس، این روز را از برجسته‌ترین یادگارهای امام راحل و نشانه دلبستگی انقلاب و ملت به قدس شریف دانست.

Share

 1. علوی می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  حالا کی از شما نظر خواست

 2. همولایتی می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  خواهر یا برادر علوی
  اگه ایشون نظر نده پس چه کسی باید نظر بده ؟ چرا همه چیز را سیاسی می بینید ؟ انصاف در ماه مبارک فراموش نشود .

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس