آخرین مطالب
کد خبر: 11233
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴- ۱۲:۲۸ ق.ظ
تعداد نظرات: . نظر
رییس کمیته امداد مهر خبر داد

رییس کمیته امداد شهرستان مهر از اهدا 1000سبد غذایی به مدد جویان زیر پوشش این نهاد خبر داد.

 هزار سبد غذایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مهر اهداء خواهد شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان مهر گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان و برای رسیدگی به حال فقرا و نیازمندان در سطح شهرستان مهر هزار سبد غذایی توزیع می‌شود.

به گزارش دریافتی مهرپرس از روابط عمومی امداد شهرستان مهر،سید مرتضی علوی اظهار داشت: ارزش هر سبد غذایی اهدایی ۷۰۰ هزار ریال و ارزش مجموع آن ۷۰۰ میلیون ریال می باشد.

علوی تصریح کرد: توزیع سبد غذایی در میان خانواده‎های نیازمند یک سنت حسنه و سیره ائمه ‌اطهار (ع) است و خیرین و نیکوکاران همه ساله در این امر خداپسندانه قدم برمی‎دارند.

این مسئول گفت: مراکز نیکوکاری در سطح شهرستان به صورت مستمر توزیع سبد غذا و تهیه جهیزیه جهت خانواده‌های نیازمند تحت حمایت را جزء برنامه‌های اصلی خود قرارداده اند.

علوی افزود: هدف از تهیه و اهدای این سبد کالا حمایت و دستگیری از خانواده های نیازمند و گسترش فرهنگ انفاق در جامعه است.

وی تصریح کرد: با درایت و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و مردم نیکوکار این شهرستان درصدد هستیم تا خدمات قابل توجهی را در طول ماه مبارک رمضان به مددجویان ارائه دهیم.

مدیر کمیته امداد شهرستان مهر طرح مفتاح‌الجنه را یکی از مهمترین برنامه‌های کمیته‌ امداد در طول ماه مبارک رمضان عنوان کرد و گفت: در این طرح مسئولان و خیرین در دیدار با نیازمندان برای رفع برخی از مشکلات آنها چاره‌اندیشی و مساعدت می‌کنند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس