آخرین مطالب
کد خبر: 11190
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۴- ۲:۴۸ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
مدیر کمیته امداد مهر خبر داد بهره‌مندی 170 نفر دانش‌آموز و دانشجو از فعالیت‌های تابستانی در کانون فرهنگی تربیتی ولایت شهر وراوی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مهرگفت: تابستان امسال 170 ...

مدیر کمیته امداد مهر خبر داد

بهره‌مندی ۱۷۰ نفر دانش‌آموز و دانشجو از فعالیت‌های تابستانی در کانون فرهنگی تربیتی ولایت شهر وراوی

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مهرگفت: تابستان امسال ۱۷۰ نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان عضو خانواده کمیته امداد، اوقات فراغت خود را با برنامه‌های کانون فرهنگی تربیتی ولایت، پر می‌کنند.

به گزارش دریافتی«مهرپرس»از روابط عمومی کمیته امداد شهرستان مهر،سید مرتضی علوی دراین خصوص اظهارداشت:مهم‌ترین هدف کانون فرهنگی تربیتی ولایت، شکوفا نمودن استعدادهای دانش‌آموزان و دانشجویان با استفاده از شناسایی استعدادهای فردی به منظور تاثیرگذاری در فعالیت‌های اجتماعی است.

وی با بیان اینکه تلاش برای ارتقای روحیه کار جمعی و نیز تجمیع استعدادهای اعضا از دیگر اهداف این کانون است، تصریح کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت در محیط‌های سالم می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بسیار اثرگذار باشد.

مدیر کمیته امداد شهرستان مهر بیان داشت، کمک به آموزش مهارت  های زندگی به سرپرستان زن خانواده، جلوگیری ازتبدیل شدن فقر اقتصادی افراد به فقر ناهنجار، کشف استعدادهای درخشان در بین محرومین، تربیت کردن نیروهای مفید برای مشاغل مدیریتی کشور از بین افراد تحت پوشش کمیته امداد از جمله فعالیت های فرهنگی این کمیته برای مددجویان است.

علوی افزود: ۶ هزار و ۷۱۷ نفر در شهرستان مهر تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند که از این تعداد، ۵۹۵ نفر دانش‌آموز و ۱۶۹ نفر دانشجوهستند که در سرفصل‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و تربیتی و مشاوره از خدمات کمیته امداد بهره‌مند می‌شوند.

وی اظهار داشت: بهره‌مندی سایر افراد جامعه از برنامه‌های این کانون موجب تعمیم خدمات فرهنگی به آحاد جامعه و درآمدزایی برای کانون می‌شود.

مدیر کمیته امداد مهر با بیان اینکه این کانون از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده است، ادامه داد: تعمیق باورها و تقویت رفتارهای دینی، تحکیم بنیان خانواده، آموزش مهارت‌های زندگی، مهارت‌آموزی و توان‌افزایی از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی این کانون است.

وی بیان کرد: این کانون در حال حاضر با داشتن کادر مجرب خواهر و برادر، امکانات به روز و مجهز و برقراری تعاملات برون‌سازمانی توانسته است به تعداد زیادی از افراد مددجو و غیر مددجو خدمات مختلف ارائه دهد.

لازم به ذکراست در حال حاضر دانش آموزان و دانشجویان عضو کانون فرهنگی ولایت وراوی در رشته های آموزش قرآن ،خیاطی و کلاسهای ورزشی فوتبال و والیبال آموزشهای لازم فرا می گیرند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس