آخرین مطالب
کد خبر: 11165
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۴- ۱۱:۳۲ ب.ظ
تعداد نظرات: یک نظر
به گزارش عصر مُهـر، تو آمدی و دستان بسته تو پندار ما را با خود گرفت و برد. برد تا پشت پردهٔ تمام خاطره‌سازی ها، تا بی‌کرانهٔ آن مکرهای پنهانی، ...

به گزارش عصر مُهـر، تو آمدی و دستان بسته تو پندار ما را با خود گرفت و برد. برد تا پشت پردهٔ تمام خاطره‌سازی ها، تا بی‌کرانهٔ آن مکرهای پنهانی، تا زیرزمین همهٔ تحریف‌ها، تحریم‌ها.

ای فرزند روح‌الله تو در بزنگاه آمدی تا از یاد نبریم که خمینی را از لابه‌لای خواب جماعتی که در حفظ منابع انقلاب گویی از دندهٔ چپ برخاسته‌اند نباید جست، لیکن مکتب خمینی را می‌شود در آیه‌های قرآن یافت که او تاآخرین‌نفس به معنای واقعی کلمه “اشداء علی الکفار و رحما بینهم” بود، اندیشه‌های خمینی را باید از مجرای صحیفه نور به خویشتن هدیه داد و تا آخر با او بود شاید که لایق رستگاری شد.

ای پیکر رنج‌کشیده بی‌دلیل نبود که محرم و صفر را زودتر از موعد به ما ارمغان دادی، تو به کوچه‌پس‌کوچه‌های شهر بازگشتی تا شمیم کربلا به ذهن هامان وزیدن بگیرد و قلب‌هایی که در فضای مسموم مصنوعی می‌رفت تا به آستانهٔ جمود برسد را به یُمن ظهور و حضور خویش با درسی از مکتب عاشورا دوباره آشنا سازی و فتنه‌های انگلیسی دوران را بر ملأ سازی چراکه “جا الحق و زهق الباطل”

سلام بر تو ای حسین نه‌تنها هنگامهٔ آب خوردن که در همهٔ احوال، در همهٔ زمان‌ها و در همهٔ مکان‌ها.

ای خلق برگزیدهٔ خدا و ای خالق “۹ دی”، نامحرمان گمان می‌برند که تنها محرّم است که جواز حضور در قلب‌ها را خواهی یافت و این عاشورا است که واسطه‌ای برای خلق حماسه خواهد بود پس پیش خود می‌گفتند این بار را جسته‌اند حال‌آنکه این‌گونه نیست و ویزای عشق‌ورزی بر حسین، برای تمام مکان‌ها و زمان‌ها معتبر است.

و کربلای ۴ دیروز لو رفت تا شاید امروز مایهٔ لو دادن عده‌ای باشد. و چه زیبا مکتب حسین ویاران حسین در همهٔ اعصار از نااهلان تلفات می‌گیرد.

شهدای غواص آمدند تا بعضی را از دست آمریکای درون خود یا بهتر است بگویم حرملهٔ درون خود نجات دهند، راستی اگر گزینهٔ روی میز حرمله را به‌روزرسانی بکنی به واحد امروز می‌شود چه؟!

جانم به فدایت یا حسین نصیحتی می‌گفت کاش سفیدی گلوی اصغرت را می‌پوشاندی اما برای اهل اندیشه این هم یک دانشگاه است، دشمن شما هنگامی‌که چشم می‌گرداند برای بازرسی هر آنچه برای از پا انداختن شما به نظرش مفید می‌آید را در ذهنش ثبت می‌کند، ضبط می‌کند تا در روزگار پسا بازرسی نشانه‌روی دقیق باشد، تا تیر درست بخورد به گلوی علی‌اصغر، درست بخورد به هدف اما تاریخ دیگر هیچ‌گاه این‌گونه رقم نخواهد خورد و ما با تاسی از دانشگاه عاشورا گلوی هیچ دردانه‌ای را در معرض تیر و تهدید قرار نخواهیم داد.

و این کربلای حسین بود که از شمر برای تمام زمان‌های پیش روی بشریت رونمایی کرد، همان جانباز صفین می‌شود قاتل کربلا و این‌گونه است که خمینی کبیر سرانجام صحیفه را با این نور هدایت‌گر که “میزان در هر فرد حال فعلی اوست” مزین می‌سازد،

و خط‌شکنانش در کربلای چهار سال ۶۵ مأمور می‌شوند تا نقاب را از چهرهٔ جماعتی که ردای انقلاب را نیز به تن دارند در خرداد سال ۹۴ بردارند. و پلشتی‌هایشان را برای عموم آشکار سازند و این‌گونه است شیوهٔ معراجی‌ها که دغل‌بازان را به دست خویش رسوا می‌سازند که اگر نمی‌آمدند آنگاه چه موقع برای بر سر دوراهی مانده‌ها پدیدار می‌گشت که در اردوگاه دلارام‌ها هر آنچه که بوی مرگ بر آمریکا، سازش نمی‌پذیریم، هیهات مناالذله و در یک‌کلام عصاره اسلام ناب بدهد بوی میتینگ سیاسی می‌دهد و حتی پا را از گلیم نادانی فراتر گذاشته و در روزنامه‌های زنجیره‌ای‌شان از شهیدان سه‌شنبه کاریکاتور و درواقع انتقام می‌کشند، و اینجاست که باید گفت خداوند دشمنانش را از احمق‌ها آفرید.

Share

  1. مهری می‌گه:

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

    نمی دونم چرا بعضیا از فرهنگ ایثار و شهادت ترس دارن واقعا چرا؟!

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس