آخرین مطالب
کد خبر: 11163
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۴- ۱:۳۳ ق.ظ
تعداد نظرات: . نظر
فرماندار لامرد:

فرماندار لامرد گفت: عدم پرداخت و اختصاص عوارض ارزش‌ افزوده پالایشگاه گاز پارسیان به شهرداری‌ها و دهیاری‌های لامرد در حال پیگیری است.

عبدالرضا منصوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لامرد اظهار داشت: عدم پرداخت و اختصاص عوارض ارزش‌ افزوده پالایشگاه گاز پارسیان به شهرداری‌ها و دهیاری‌های این شهرستان اعتراضات و مراجعات بسیاری به فرمانداری‌ و بخشداری‌های لامرد صورت گرفته است.

وی افزود: به‌عنوان نماینده عالی دولت در لامرد این موضوع مهم را به گوش مسئولان ارشد رسانده‌ایم که در حال پیگیری است تا این مطالبه مردم نیز به سرانجام برسد.

این مسئول با بیان اینکه حماسه و حضور باشکوه مردم در ۲۴ خرداد به دنیا درس بزرگی داد، گفت: در حماسه ۲۴ خرداد مردم با قدرت تمام از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع و یکبار دیگر اعلام و ثابت کردند که گوش‌ به‌ فرمان رهبر معظم انقلاب هستند و نتیجه آن حماسه بزرگ به‌ زانو درآوردن دشمن بود.

فرماندار لامرد ادامه داد: امسال نیز سال سرنوشت‌ساز دیگری است که این بار نیز مردم حماسه بزرگی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی خلق می‌کنند.

منصوری با اشاره به اینکه پیشرفت‌های صورت گرفته در لامرد نتیجه همدلی بوده است بیان داشت: آینده لامرد بسیار روشن است و باید به سمتی حرکت کنیم که آینده بسیار خوبی داشته باشیم و اعتماد کردن مردم به مسئولان، حفظ وحدت و انسجام، موجب انجام کارهای بزرگ می‌شود و باید با حضوری چشم‌گیر در صحنه، نقدهای دلسوزانه داشته باشیم و به شایعات دشمن توجه نکنیم.

وی اضافه کرد: در بخش‌های انرژی باید صرفه‌جویی انجام شود زیرا امسال با شرایط بسیار سختی با بحران آب و خشک‌هایی در لامرد مواجه هستیم و باید صرفه‌جویی در مصرف آب به‌ویژه در حوزه کشاورزی مد نظر باشد.

نماینده عالی دولت با اشاره به فرارسیدن هفته مبارزه با مواد مخدر گفت: مواد مخدر بلای خانمان‌سوزی است که کیان خانواده را دچار اختلال می‌کند و امیدواریم بتوانیم در زمینه مبارزه با مواد مخدر در شهرستان لامرد برنامه‌های گسترده‌ای داشته باشیم و به‌خوبی اجرا کنیم تا جوانان را از این بلای خانمان‌سوز محافظت کنیم.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس