آخرین مطالب
کد خبر: 11157
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴- ۱۲:۳۹ ق.ظ
تعداد نظرات: یک نظر
مدیر کمیته امداد شهرستان مهرخبرداد
مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان مهر گفت: طرح مفتاح‌الجنه در ایام ماه مبارک رمضان با هدف دلجویی و کمک به خانواده‌های نیازمندان تحت حمایت و همچنین برقراری ارتباط نزدیک مسئولان ...

مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان مهر گفت: طرح مفتاح‌الجنه در ایام ماه مبارک رمضان با هدف دلجویی و کمک به خانواده‌های نیازمندان تحت حمایت و همچنین برقراری ارتباط نزدیک مسئولان با ایتام و نیازمندان در این شهرستان اجرا می‌شود.

به گزارش دریافتی مهرپرس ازروابط عمومی کمیته امداد شهرستان مهر، سید مرتضی علوی اظهار داشت:در ماه مبارک رمضان و در قالب این طرح روزانه از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد به ویژه ایتام سرکشی می‌شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان مهر خاطرنشان کرد: با اجرای طرح مفتاح الجنه زمینه حضور خیران و مسئولان برای کمک به ایتام و خانواده‌های نیازمند در شهرستان فراهم می‌شود و خیران با حضور در منزل خانواده‌های تحت حمایت علاوه بر دلجویی و بررسی مشکلات آنان،هدایایی تحت عنوان سبد کالا به این عزیزان اهداء می کنند.

وی افزود: خیرینی که تمایل دارند در این طرح خداپسندانه شرکت نمایند می توانند با هماهنگی با این نهاد زمینه کمک و یاری به مستمندان واقعی فراهم کنند.

Share

  1. مهری می‌گه:

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

    برادر جان خسته نباشید خدا قوت

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس