آخرین مطالب
کد خبر: 11146
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴- ۱۰:۵۹ ب.ظ
تعداد نظرات: ۳ نظر
با حضور مسئول امور شهرستان‌های اداره‌کل ارشاد فارس

با حضور مسئول امور شهرستان‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهر معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»، مسئول امور شهرستان‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس بعد از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه رئیس اداره ارشاد شهرستان مهر که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: به‌یقین حوزه فرهنگ، هنر، اندیشه و علم تنها برگرفته از اداره فرهنگ و ارشاد و سایر ادارات دیگر نیست بلکه مقوله‌ای است که تمام افراد جامعه باید به‌عنوان یک عنصر فرهنگی در شکل‌دهی آن به سمت اندیشه‌های دینی نقشی مؤثر داشته باشند.

خداداد عرب‌جعفری بابیان اینکه ارتقای فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی وظیفه تمام بخش‌های حوزه فرهنگ و هنر است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در دوران ناتوی فرهنگی قرار داریم و این امر یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب است وظیفه داریم که در حفظ این فرهنگ اصیل هوشیار باشیم.

وی با اشاره به اینکه مهر دارای یک سابقه طولانی فرهنگی است، گفت: وجود اندیشمندان و عالمان بزرگی مانند آیت‌الله مهری گواهی بر این ادعا است.

مسئول امور شهرستان‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اصل ۴۴ قانون اساسی مبنی بر واگذاری امور به بخش خصوصی بیان کرد: دولت تدبیر و امید در حوزه فرهنگ و هنر همین سیاست را دنبال خواهد کرد و در مرکز این استان نیز واگذاری امور فرهنگی به هنرمندان از اولویت‌های این اداره‌کل است.

در پایان این مراسم طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، مجید غلام‌پور معاون فرماندار مهر به‌عنوان سرپرست جدید اداره ارشاد اسلامی این شهرستان معرفی و از خدمات چندساله مهدی احمدی سرپرست پیشین این اداره تقدیر شد.

Share

 1. بهرامی می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

  امروز شنیدم که این بنده خدا در ماموریت بوده و یهویی بهش خبر دادن که باید برگردی و تودیعت هست.با خودم گفتم این دولت با شعار دولت راستگویان و درستکاران اومد چرا این کار اشتباه و زشتی که در دولت قبل انجام میشد رو تکرار کرد.واقعن زشته و باید تاسف خورد.فکر کنم این مورد دومی باشه .قبلا در مورد تودیع و معارفه رییس اداره کار هم همچین اقدامی شد.

 2. ب/م می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

  متاسفانه فرماندار ارزشی و دلسوز تحت فشار عدهای معلوم الحال اصراربه چنین رفتار هایی دارد.با روی کار امدن دولت تدبیر متاسفانه بیتدبیری محض توسط تند رو های اصلاحات در سطح شهرستان مهر حاکم شده است که با معرفی افراد ضعیف و ناتون(بخشدار مرکزی.معاون فرماندار.بخشدار وراوی.صندوق مهر و حالا فرهنگ و ارشاد)به دنبال افراد بله قربان گو هستند.خود مهری ها قضاوت کنند برای این گزینه ها مهر های قویتر در سطح شهرستان نبود چرا این ها……بله جناب فرماندار اگر توانی داری یا تخصصی یا تجربه ای در اختیار بچه هایی مانند ع.ع گذاشتن نتیجش این حرکات هست..واین ضعف شما.تنها شانس مهر اینه که نماینده از تندرو های لامرد نیست و تو بحث اتان.مسیر دارالمیزان ارزش افزوده..وبیمارستان کمکهاش باعث پیشرفت شهر شده وگرنه شما در حد افتتاح (حذف متن) بیش نیستید

 3. ناشناس می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  ههه خندیدیم اگه میشه بازم ازاین جوکا تعریف کنید

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس