آخرین مطالب
کد خبر: 11138
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۴- ۲:۳۸ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با حضور جمع زیادی از مردم و مسئولان در مهدیه مهر برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،حجت الاسلام سید حنان حسینی در مراسم ...

بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با حضور جمع زیادی از مردم و مسئولان در مهدیه مهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،حجت الاسلام سید حنان حسینی در مراسم گرامیداشت بیست و ششمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) که در مهدیه مهر برگزارشد با بیان اینکه انقلاب اسلامی مقدمه ای برای ظهور امام زمان می باشد اظهارداشت:حضرت امام راحل به کمک مستضعفان قیام کرد و ایشان آن را قدمی در راه ظهور حضرت ولیعصر(عج)می دانستند.

 امام جمعه مهر انقلاب مردم ایران را نقطه شروع بزرگ انقلاب بزرگ اسلام به پرچمداری حضرت حجت (عج) دانست و ابراز داشت:امروز جرقه های قیام مستضعفین در سراسر جهان شروع شده است.

این مسئول با اشاره به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) بیان داشت:خطری که امروز جامعه را تهدید می کند تحریف شخصیت حضرت امام توسط عده ای است که باید نسبت به آن هوشیار بود،چرا که اگر بخواهیم راه امام را فراموش کنیم یا عمداً آن را کنار بگذاریم به یقین سیلی آن را خواهیم خورد.

وی ادامه داد:حقیقت آن است که مقدمه ظهور حضرت ولیعصر(عج)،حرکت در مسیری است که امام راحل برای ما ترسیم کرده اند.

 امام جمعه مهربا بیان اینکه امروز همه ما مدعی پیرو خط و راه امام هستیم تصریح کرد:بر اساس این ادعا بسیاری از شخصیت ها و جریانهای سیاسی هستند که بدون سند خود را مدعی خط امام معرفی می کنند اما رفتارها،زندگی شخصی و ثروت این عده نشان دهنده این است که فرسنگ ها با افکار و خط امام فاصله دارند.

امام جمعه مهر با بیان اینکه برخی اعتقادشان این است که شخصیت این امام بزرگوار را بعد از ایشان باید در موزه ها جستجو کرد، توضیح داد:امام بزرگوار بر ضرورت مبارزه در مقابل ظالمان و کفار اصرار داشتند و اگر مدعی پیرو خط امام هستیم این را بدانیم که نمی شود با دشمن این انقلاب و امام کوتاه آمد.

وی در بخش پایانی سخنان خود عنوان کرد:همه مسئولان کشور بویژه روحانیون باید بر توصیه های امام بزرگوار مبنی بر حمایت از محرومان و مستضعفان اهتمام ورزند و در هر شرایطی خود را عهده دار این مسئولت بزرگ بدانند که اگر از آن کوتاهی کنند خیانت بزرگی به اسلام و مسلمین شده است.

انتهای پیام/

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس