آخرین مطالب
کد خبر: 11128
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴- ۳:۲۶ ب.ظ
تعداد نظرات: یک نظر
اصلاحیه/

پروژه عمرانی محوطه سازی و حصارکشی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرهای وراوی و گله دار از توابع شهرستان مهر فارس با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون ریال از محل اعتبارات استانی کانون و دو درصد نفت و گاز شهرستان در سال93 به بهره برداری رسید.

به گزارش دریافتی پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،پروژه عمرانی محوطه سازی و حصارکشی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرهای وراوی و گله دار از توابع شهرستان مهر فارس با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون ریال از محل اعتبارات استانی کانون و دو درصد نفت و گاز شهرستان در سال۹۳ به بهره برداری رسید.

اسماعیل مقیمی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بخش وراوی ضمن تقدیر از آقایان حق پرست مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس،سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مهر،مجید غلامپور معاون فرماندار مهر و مهدی دهقان بخشدار وراوی بیان داشت :این پروژه ها در مرکز وراوی شامل:۱۴۷۰مترمربع مخلوط ریزی و موزائیک کاری،۱۰۰مترلبه گذاری،۳۴ متر تخریب دیوار ،۷۰متر پی کنی،شناژ بندی و ایجاد دیوار و نرده و در مرکز گله دار نیز ۱۱۳۵ متر مربع مخلوط ریزی و موزائیک کاری،۲۰۹متر مربع بتن ریزی  و … بوده است.

وی افزود:مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درشهرهای مهر،وراوی و گله دار با توجه به نیاز فرهنگی این شهرستان با همت و پیگیری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و فرمانداری شهرستان در بهمن سال۸۳ افتتاح و شروع به کار نموده است.

مقیمی گفت:در حال حاضر نیز این مراکز با مربیانی کار آزموده و مجرب در جهت غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان با اجرای بیش از ۴۷ نوع فعالیت فرهنگی،هنری ، ادبی ،اسلامی و علمی در تمام فصول سال پذیرای مخاطبین می باشد.

انتهای پیام/

Share

  1. همشهری می‌گه:

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

    باتشکر ازمسئولین امر بالاخص برادر بزرگوار جناب آقای مقیمی

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس