آخرین مطالب
کد خبر: 11126
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴- ۳:۲۴ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
مدیر کمیته امداد شهرستان مهر گفت: اطعام نیازمندان و ایتام، اجرای طرح شفا ویژه بیماران صعب‌العلاج و تلاش برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از برنامه‌های مهم امداد در ماه رمضان ...

مدیر کمیته امداد شهرستان مهر گفت: اطعام نیازمندان و ایتام، اجرای طرح شفا ویژه بیماران صعب‌العلاج و تلاش برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از برنامه‌های مهم امداد در ماه رمضان است.

به گزارش دریافتی مهرپرس از روابط عمومی امداد شهرستان مهر،سید مرتضی علوی ضمن توصیه به امدادگران جهت حفظ کرامت انسانی مددجویان تصریح کرد: در حال حاضر رسیدگی به امورات محرومین به این نهاد محول شده است و این از توفیقات الهی است که همه ما باید با روحیه بسیجی در جهت حل مشکل مددجویان وارد عمل شویم تا بتوانیم از این امتحان الهی سربلند بیرون بیاییم علوی در ادامه به تشریح برنامه های ستاد احسان و نیکوکاری ویژه ماه مبارک رمضان پرداخت و بیان کرد: کمکهای مردمی در ماه رمضان جمع آوری و در روزهای ماه خدا به دست فقرا می رسد و سبد غذایی بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی اظهار داشت: اطعام و افطار برای نیازمندان از برنامه‌های امداد در ماه رمضان است که این اقدام با استفاده از ظرفیت خیرین و کمک‌های مردمی انجام خواهد شد.

مدیر شهرستان مهربیان داشت، اجرای طرح اکرام ایتام نیز در دستور کار است و در این ایام پذیرش جدید از حامیان ایتام زیر ۱۸ را نیز خواهیم داشت.

مدیرکمیته امداد امام خمینی شهرستان مهربا بیان این مطلب که طرح مفتاح الجنه از دیگر برنامه‌های ماه رمضان است بیان داشت ،تکریم فقرا و نیازمندان ،ایجاد زمینه لازم برای همنشینی و مصاحبت با فقرا برای خیرین، مسئولان وآشنایی بیشتر آنها با زندگی افراد تهیدست ،ایجاد حس همدلی در بین اقشار مختلف جامعه و تحکیم روابط عاطفی با آنها،آشنایی با نظرات ، پیشنهادات مسئولین و سنجش اثر بخشی خدمات امداد،جلب کمک ها برای رفع و کاهش مشکلات فقراء بویژه مددجویان تحت حمایت از اهداف طرح مفتاح الجنه می باشد.

علوی اظهار داشت: از ظرفیت ۴ مرکز نیکوکاری فعال در شهرستان نیز برای حمایت و کمک به نیازمندان بهره‌ خواهیم برد.

مدیر شهرستان مهر در پایان ضمن تشکر از خیرین و نیکوکاران شهرستان به جهت همکاری بی منت با کمیته امداد اظهار امیدواری نمود خیرین و نیکوکاران شهرستان در ماه مبارک رمضان امسال همچون سنوات گذشته کمک به نیازمندان و ایتام را در اولویت برنامه های خویش قرار دهند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس