آخرین مطالب
کد خبر: 11059
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۴- ۵:۴۶ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
مدیر کمیته امداد شهرستان مهر خبر داد

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) مهر گفت:درسال 93 تعداد 13 مسکن مددجویی توسط کمیته امداد مهر احداث و همچنین تعداد 40 مسکن تعمیر و یا برای آنها سرویس بهداشتی ساخته شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) مهر گفت:درسال ۹۳ تعداد ۱۳ مسکن مددجویی توسط کمیته امداد مهر احداث و همچنین تعداد ۴۰ مسکن تعمیر و یا برای آنها سرویس بهداشتی ساخته شده است.

به گزارش دریافتی«مهرپرس»ازروابط عمومی امداد شهرستان مهر، سید مرتضی علوی کمیته امداد را  نهادی حمایتی معرفی کرد که در راستای محرومیت‌زدایی تاسیس شده است.

وی تصریح کرد: این نهاد با هدف ارتقای سطح اقتصادی مددجویان و کمک به نیازمندان اقدام به ارائه خدمات در قالب ۳۵ سرفصل کرده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان مهر با اشاره به سیاست‌های کمیته امداد در چهار دهه فعالیت این نهاد خدماتی اضافه کرد: بر اساس سیاست‌های راهبردی این نهاد در برنامه پنجم و همچنین توانمندسازی مددجویان، ارتقای سطح اقتصادی جامعه هدف در برنامه‌های اجرایی این نهاد قرار گرفته است.

علوی خروج مددجویان از چرخه حمایتی کمیته امداد را صرفا مربوط به مسائل اقتصادی ندانست و گفت: زمانی که اعلام می‌شود، خانواده‌ای از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج شده منظور این است که خانوار مذکور در همه زمینه‌ها خودکفا شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهم اقدامات این نهاد در راستای توانمندسازی مددجویان اظهار کرد: از مهم‌ترین این خدمات، ساخت مسکن مقاوم برای مددجویان است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان مهر با اشاره به اینکه نیاز به مسکن بنیادی‌ترین نیاز هر خانواده به ویژه مددجویان کمیته امداد است، تصریح کرد: در سال ۹۳ تعداد ۱۳ مسکن مددجویی توسط کمیته امداد مهر احداث و همچنین تعداد ۴۰ مسکن تعمیر و یا برای آنها سرویس بهداشتی ساخته شده است.

این مسئول خاطر نشان کرد: کمیته امداد برای ارائه خدمات عمرانی در شهرستان مهر بیش از یک میلیاردو هفتصد میلیون ریال اعتبار هزینه کرده است.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس