آخرین مطالب
کد خبر: 11050
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۴- ۵:۲۶ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
توسط مردم و كشاورزان خير شهرستان مهر صورت گرفت

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهر از پرداخت ببیش از 14 میلیارد ریال زکات در سال گذشته توسط مردم و کشاورزان خیر شهرستان مهر به کمیته امداد خبر داد.به گزارش در یافتی مهرپرس از روابط عمومی امداد شهرستان مهر ،سید مرتضی علوی گفت: امسال مردم و کشاورزان خیر شهرستان مهر بیش از 10هزار کیلوگرم گندم به عنوان زکات به کمیته امداد پرداخت کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهر از پرداخت ببیش از ۱۴ میلیارد ریال زکات در سال گذشته توسط مردم و کشاورزان خیر شهرستان مهر به کمیته امداد خبر داد.

به گزارش در یافتی مهرپرس از روابط عمومی امداد شهرستان مهر ،سید مرتضی علوی گفت: امسال مردم و کشاورزان خیر شهرستان مهر بیش از ۱۰هزار کیلوگرم گندم به عنوان زکات به کمیته امداد پرداخت کردند.

وی با اشاره به ارزش میزان محصول عطایی، تصریح کرد: ارزش این میزان محصول اهدا شده بیش از ۱۲۰ میلیون ریال برآوردشده است.

علوی وضعیت پرداخت زکات در این شهرستان را مطلوب ارزیابی و خاطر نشان کرد: مردم خیر  این شهرستان در سال گذشته بیش از ۱۴ میلیارد ریال زکات پرداخت کرده اند.

به گفته وی، این مبلغ زکات جمع آوری شده برای ساخت حسینیه ها، تعمیر مساجد، امور عام المنفعه و کمک به نیازمندان و تهیه جهیزیه نوعروسان هزینه شده است.

لازم به ذکر است با توجه به برداشت محصولات سیفی ،کشاورزان خیر شهرستان بیش از ۳هزار کیلو گرم از این محصولات  به خانواده های مددجو اهداء نمودند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس