آخرین مطالب
کد خبر: 10980
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴- ۱:۳۴ ق.ظ
تعداد نظرات: . نظر
مراسم تجلیل از مددجویان فعال عرصه نماز در مراسم اعتکاف با حضور مسئولین امداد شهرستان مهر برگزار شد. به گزارش دریافتی«مهرپرس»ازروابط عمومی امداد شهرستان مهر، سید مرتضی علوی مدیر امداد شهرستان ...

مراسم تجلیل از مددجویان فعال عرصه نماز در مراسم اعتکاف با حضور مسئولین امداد شهرستان مهر برگزار شد.

به گزارش دریافتی«مهرپرس»ازروابط عمومی امداد شهرستان مهر، سید مرتضی علوی مدیر امداد شهرستان در این مراسم با بیان اینکه دور شدن از خداوند فتنه جان، آفت تن، رهزن دین و دزد ایمان است، عنوان کرد: خداوند متعال در قرآن نیز می فرماید خدا را ذکر کنید چرا که اگر فکر ما به جایی نرسید ذکر ما کارساز خواهد شد.

وی همچنین با محکوم کردن اهانت به مقدسات دینی و وجود مقدس پیامبر گرامی اسلام ادامه داد: امروز وضعیت در کشورهای مدعی حقوق بشر به جایی رسیده که به رسول مهربانی ها که دست یهودی ای که بر سرش خاکستر می ریخت را گرفت و مسلمان کرد، اهانت می کنند.

علوی  با اشاره به اینکه آمریکا، رژیم صهیونیستی و دشمنان اسلام به دنبال محدود کردن اسلام ناب محمدی هستند، تصریح کرد: دشمنان اسلام از نماز وهابی ها گله ای ندارند چرا که می دانند نماز آنها هیچ گره ای را نمی گشاید و نمازی که زیر سایه ولایت باشد اثر گذار و راهگشا است.

وی در پایان سخنان خود بر ترویج فرهنگ متعالی نماز وتشویق فرزندان در راستای گرایش به امور مذهبی و عقیدتی که یک نمونه آن همین مراسم معنوی و پرشکوه اعتکاف است  تاکید کرد و بیان داشت: نماز که یادگار پیامبر مکرم اسلام است نباید فراموش شود و به آثار نماز اول وقت باید توجه ویژه ای صورت گیرد.

لازم به ذکر است در این مراسم از ۳۰ نفر از مددجویان فعال در عرصه نماز که در مراسم اعتکاف حضور داشته اند تجلیل به عمل آمد.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس