آخرین مطالب
کد خبر: 10941
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴- ۱:۰۶ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر

دراقدامی بی سابقه مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان با حضور در مدرسه راهنمایی امام صادق علیه السلام و دبیرستان بنت الهدی شهرستان مهر از مقام شامخ معلم تجلیل نمود.

 

دراقدامی بی سابقه مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان با حضور در مدرسه راهنمایی امام صادق علیه السلام و دبیرستان بنت الهدی شهرستان مهر از مقام شامخ معلم تجلیل نمود.

به گزارش «مهرپرس» به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان ،‌ فرشید ابدالی دهدزی یکشنبه ۱۳ اردیبهشت به مناسبت بزرگداشت روز معلم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی استاد شهید مرتضی مطهری با اهداء گل و شیرینی از مقام شامخ معلمان تجلیل نمود.

مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان اظهار داشت: معلم با تلاش و مجاهدت خود انسان ساز و فردا پرداز است.تجلیل از معلم، سپاس از کسانی است که هدف و سلامت امانت هایی را که به آن ها سپرده اند تضمین کند.

وی با اشاره به کلام امام خمینی (ره) درباره ی استاد شهید که مطهری پاره ی تن اسلام و حاصل عمر من بود، افزود:  شاگردان به خاطر نفوذ روحی و معنوی معلم، تاثیرات شگرفی از او می گیرند و جالب اینجاست که گاها سخن معلم تاثیرپذیری بیشتری نسبت به والدین دارد.

مهندس ابدالی دهدزی با ذکر خاطراتی از دوران تحصیل تصریح کرد:حفظ کرامت معلم می تواند بسیاری از مسایل و مشکلات را برطرف کند و پاسداشت مقام این عزیزان فداکار بر همه لازم است و به همین دلیل امروز به نمایندگی از همکاران شاغل در پالایشگاه گاز پارسیان در این مدارس حضور یافتیم و تلاش های خستگی ناپذیر شما را ارج نهیم.

در این دیدار سلامی مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهر نیز حضور یافته و ضمن تشکر از مهندس ابدالی و کارکنان پالایشگاه گاز پارسیان به منظور همکاری های گذشته گفت: از حضور شما در جمع خود قدردانی می نماییم و برای اولین بار است که یک مقام مسوول به صورت داوطلبانه اقدام به تجلیل از معلمان می نماید.

در ادامه این دیدار صمیمی، افراد حاضر به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و در پایان با اهداء گل از معلمان تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است در این مراسم  آقایان دانشور و گل پرور ، معاونین و بشارت نیا رییس روابط عمومی اداره ی آموزش و پرورش شهرستان مهر و چنگیزی معاون اداری و پشتیبانی، ابراهیمی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج، پاک ضمیر رییس تأمین،طرح وبرنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی، دلدار رییس حراست، و بهزادی رییس روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان نیز حضور داشتند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس