آخرین مطالب
کد خبر: 10887
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴- ۴:۲۸ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
وزیر بهداشت و درمان:

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به مشکلاتی که وجود داشته به‌ ویژه کاهش قیمت نفت، اما همچنان بهداشت و درمان جزو اولویت‌های بسیار مهم دولت است.

به گزارش مهرپرس به نقل از فارس، حسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز در جمع مردم و مسئولان شهرستان مهر در سالن اجتماعات نشاط این شهر که به‌عنوان نماینده رئیس‌جمهور حضور یافته بود در سخنانی اظهار داشت: از طرف رئیس‌جمهور سلام وی را به شما مردم شهرستان مهر ابلاغ می‌‌کنم و دعا کنید دولت تدبیر و امید در تحقق تمام وعده‌هایی که به مردم داده است موفق باشد.

وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در عین‌ حال مشکلاتی که وجود داشته به‌ ویژه کاهش قیمت نفت اما همچنان بهداشت و درمان جزو اولویت‌های بسیار مهم دولت است، گفت: دولت تدبیر و امید وعده داد که مردم را بیمه می‌کند که در سال گذشته بیش از ۸ میلیون نفر بیمه شدند و امیدواریم همچنان در بخش‌های بعدی بهداشت و درمان موفق باشیم.

هاشمی ادامه داد: باور مردم به اینکه دولت می‌تواند مشکلات را حل کند بسیار مهم است و به جامعه امید می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: اعضای هیئت دولت به خاطر خدمت و ادای دین به این استان آمده‌اند و این بزرگ‌ترین افتخار آنان است و کسانی که در دولت تدبیر و امید وزیر هستند، پیش‌ از این سابقه وزارت و مدیریت اجرایی را داشته‌اند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: نظام اسلامی، کشور را در مسیر اقتدار پیش برده است و در بخش‌های خدماتی نیز این‌‌چنین بوده که مایه افتخار است چراکه دنیا به کشور ما احتیاج دارد و باید با جهانیان نیز ارتباط داشته باشیم البته بر اصول و استقلال خود پایدار هستیم و رهبر معظم انقلاب نیز هوشمندانه کشور را مدیریت می‌کنند.

هاشمی با اشاره به اینکه در انتخابات‌ها کم‌لطفی بسیار می‌شود و نخستین نقدها نیز متوجه دولت است، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب شعار امسال را همدلی و هم‌زبانی اعلام فرموده‌اند که مردم ما همگی همدل هستند و صبورتر از ایرانیان در هیچ جای دیگر پیدا نمی‌شود و امیدواریم مسئولان نیز همدل باشند که کشور در مسیر قدرت و پیشرفت حرکت کند.

وی در مورد ساخت بیمارستان جدید شهرستان مهر نیز اذعان داشت: بخشی که مربوط به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است شامل صدور مجوز، تجهیز و تأمین نیروی انسانی صورت می‌گیرد و بیمارستانی باید ساخته شود که وزارت بهداشت و درمان بتواند ۴۰ سال از آن استفاده کند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس