آخرین مطالب
کد خبر: 10818
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۴- ۶:۵۹ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
امام جمعه مهر:
امام جمعه مهر گفت: دولت سعودی با تجاوز به یمن اشتباه بزرگی مرتکب شده و بدعت جدیدی را در منطقه بنا نهاده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،حجت الاسلام سید حنان ...

امام جمعه مهر گفت: دولت سعودی با تجاوز به یمن اشتباه بزرگی مرتکب شده و بدعت جدیدی را در منطقه بنا نهاده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،حجت الاسلام سید حنان حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مهر با تبریک ولادت باسعادت حضرت زهرا (س) و امام خمینی (ره) اظهار داشت:حضرت فاطمه (س) بهترین الگوی عملی برای زنان مسلمان است.

امام جمعه مهر در ارتباط با تجاوزات عربستان و آل سعود به کشور یمن گفت:دولت سعودی با تجاوز به یمن اشتباه بزرگی مرتکب شده و بدعت جدیدی را در منطقه بنا نهاده است.

این مسئول اضافه کرد:به روشنی واضح است که آل سعودبرای سرکوب انقلاب مردمی در یمن دست به تجاوز و نسل کشی علیه این کشور زده است.

وی ادامه داد:جنایات و نسل کشی آل سعود باید پیگرد بین المللی قرار گیرد.

حسینی در ادامه با اشاره به موضوع تعرض دو مامور سعودی در فرودگاه جده به دو نوجوان زائر ایرانی تصریح کرد:عمره یک عمل مستحبی است و نباید بخاطر انجام این عمل مستحبی عزت و شرف مردم کشورمان پایمال شود.

امام جمعه مهرخواستار تعطیلی حج عمره از سوی مسئولین حج و زیارت شد و اضافه کرد:مسئولین حج و زیارت نباید این حقارت ها را بپذیرند و در مقابل رفتارهای زشت و زننده با زائران ایرانی،کوتاه بیایند.

انتهای پیام/

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس