آخرین مطالب
کد خبر: 10768
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴- ۱۱:۴۵ ب.ظ
تعداد نظرات: ۲ نظر
امام جمعه مهر:

امام جمعه مهر گفت:زیاد کردن صدای بلند گوها در عروسی ها و ایجاد مزاحمت برای مردم به هیچ وجه مورد قبول نیست و شورای تامین ، شورای فرهنگ عمومی ، دستگاه قضایی و شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در قبال اینگونه ناهنجاری ها مسئول هستند و باید بر این مسائل نظارت داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،حجت الاسلام سید حنان حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه مهر با اشاره به حادثه عروسی در بخش اسیر که منجر به قتل یکی از شهروندان شد اظهارداشت:جشن ازدواج یکی از بهترین لحظات و خاطرات زندگی هر انسان است و نباید با آداب و رسوم غلط و برگزاری نامناسب آن را به عزا تبدیل کنیم.

امام جمعه مهر ادامه داد:زیاد کردن صدای بلند گوها در عروسی ها و ایجاد مزاحمت برای مردم به هیچ وجه مورد قبول نیست و شورای تامین ، شورای فرهنگ عمومی ، دستگاه قضایی و شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در قبال اینگونه ناهنجاری ها مسئول هستند و باید بر این مسائل نظارت داشته باشند.

حسینی افزود:متاسفانه مصوبات شورای فرهنگ عمومی و شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مهر از سوی مسئولان به اجرا گذاشته نمی شود و به آن اهمیتی نمی دهند ولی شورای تامین و دستگاه قضایی باید با تصویب برخورد با اینگونه مسائل آن را در سطح جامعه کنترل کنند.

خطیب جمعه مهر با اشاره به بیانیه لوزان ابراز داشت:در مذاکرات اخیر قدم اصلی برداشته شد و در این قضیه هم جمهوری اسلامی و هم طرف های غربی ابراز پیروزی می کنند .

وی ادامه داد:در جریان این مذاکرات غرور آمریکا شکسته شد و مشروعیت حق غنی سازی در خاک کشورمان ، حفظ توان تولید سوخت هسته ای در داخل کشور تثبیت شد.همچنین هیچ یک از تاسیسات هسته ای برچیده نخواهند شد ولی برخی از آنها تغییر کاربری داده اند و راه اندازی یک مرکز تحقیقاتی پیشرفته هسته ای با مشارکت دیگر کشورها ، برداشته شدن تحریم ها به صورت تدریجی و گام به گام ،صدور قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر باطل شدن مصوبات قبلی و خروج از فصل هفتم منشور شورای امنیت سازمان ملل از دیگر مواردی بود که در این توافق برای کشورمان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

Share

  1. مهری می‌گه:

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 2

    با سلام خدمت مدیر سایت مهر پرس،اقای مدیرخیلی خیلی ببخشین این مطبب رو میگم ،(حذف متن)،بره جمش کنه ما این امام جمعه اصلا به هیچ وجه قبول نداریم .من خودم رهبر رو خیلی قبول دارم ولی این امام جمعه رو اصلا قبولش ندارم ،سر تاپا این امام جمعه مشکله

  2. دوست می‌گه:

    Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

    سلام خودم امام جمعه بایدفشاربیاره تامسئولین به مصوبات اهمیت بدهند.

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس