آخرین مطالب
کد خبر: 10698
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳- ۱۰:۳۸ ب.ظ
تعداد نظرات: ۳ نظر
یادداشت/
مهرپرس - با احتساب تهران، ایران بیش از ۳۰ مرکز استان دارد و همه هم دانشگاه دارند. شخصیت های سیاسی،فرهنگی دعوت می شوند و در جلسات و کرسی های دانشجویی ...

مهرپرس - با احتساب تهران، ایران بیش از ۳۰ مرکز استان دارد و همه هم دانشگاه دارند. شخصیت های سیاسی،فرهنگی دعوت می شوند و در جلسات و کرسی های دانشجویی شرکت می کنند و به سوالات دانشجویان پاسخ می دهند. شورای تامین استان ها نیز اگر به شخصیت های جبهه اصولگرا کمتر مجوز داده اند اما شخصیت های اصلاح طلب به راحتی در دانشگاه ها آمد و شد دارند ، حرف هایشان را می زنند ، از کارهای نکرده دولت می گویند ، از خلاف های سال گذشته خود دفاع می کنند و چهره های آلوده به خیانت و همدستی سران فتنه در حصر و آزاد را با دروغ و مظلوم نمایی می شویند و کسی هم به آنها کاری ندارد.
اما نوع جلسات و افراد دعوت شده به شیراز و سخنرانی های انجام شده در این شهر علم و ادب و تقوی رنگ و لعاب دیگری دارد و انگار هریک مکمل دیگری و پروسه ای منظم دنبال می کند. یکی می آید مرجعیت و تقلید را زیر سوال می برد و دیگری عدم ضرورت حاکمیت دین بر زندگی انسان را تبلیغ می کند و علی مطهری را بعنوان چهره فریب خورده جناح آشوب طلب و قهرمان پوشالی که نقش مایع شوینده فتنه بازی می کند دعوت می شود تا بیاید و داستان و ماجرا را به خط پایان نزدیک کند.

این قدر این سریال خطرناک می شود که شورای تامین استان اجازه سخنرانی این فرد را صادر نمی نماید اما مسولان دانشگاه شیراز که احتمال به یقین نقش آتش بیار معرکه بازی می کنند و احتمالا از بالاتر دستور میگیرند بر حکم چندباره شورای تامین وقعی نمی گذارد و بر برپایی مراسم اصرار می ورزد. البته خودشان یقین داشته اند که توان اجرای این مراسم در دانشگاه ندارند لذا سناریوی خود را تغییر می دهند و نقشه خود را در فرودگاه شیراز اجرا می کنند. مهمان خوانده شده را بدون حضور میزبان در محل فرودگاه به دست چند دانشجوی کار نابلد و شاید چند فرد آزاد دانشجونما می دهند تا با تاکسی به میدان بفرستند و خود بر ماشین ایشان حمله ور شدند.
شیراز را ملتهب می کنند تا شکست های تهران را تحت الشعاع قرار دهند و به بزرگان نظام هشدار دهند که ما توان تغییر محل اجرای فتنه از تهران به شیراز هم داریم(متن نامه اول علی مطهری ملاحظه نمایید که یه خیابان کشاندن طرفدارانش را به رخ نظام کشیده است کاری که آقای…. در نامه ۱۳خرداد ۸۸ به مقام معظم رهبری انجام داد) و ظرفیت های شیراز را برای تبدیل به کانون فتنه جدید مناسب می بینند. اما به نظر می آید خرف سیاسی شده اند و دچار اشتباه محاسباتی گردیده اند دیگر شیراز و استان فارس جولانگاه نیروهای اصلاحاتی منفک شده از نظام بخوانید و بعد از معرفی شیراز به عنوان سومین حرم اهلبیت، دوستداران امامت و ولایت هرگز اجازه ریش جنباندن افراد مخالف خط ولایت نخواهند داد.
نیروهای حزب الله و مردم ولایتمدار استان مانند نیروهای خودسر نیازی به استفاده از سنگ و آجر ندارند با حضور حماسی خود و با هوشیاری و بصیرتی که از امام و مقتدای خود آموخته اند وارد میدان دفاع از ارزش های انقلاب خواهند شد و به مخربان فضای جامعه یادآور می شوند که ما در دفاع از حریم ولایت از کسانی که در کسوت ریاست جمهوری و رییس مجلسی و نخست وزیری بوده اند گذشته ایم دیگر از یک نماینده نالایق و بی ادب که حوزه استحفاضی اش جای دیگری است باکی نداریم و به او می گوییم اگر دنبال شیطنت بازی هستی در همان تهران خودتان باش که مردم تهران به مراتب بیشتر از ما بلدند چگونه دهان افراد فتنه گر را خرد کنند و او را در زندان نفرت و انزجار خود حبس نمایند.

این احساس غلط به آن ها دست ندهد که با اجرای این سناریو نماینده ولی فقیه و نیروهای ارزشی را دراتاق های مداربسته حبس می کنند و خیال شان از ادامه نقشه شوم خود راحت بدانند که اگر به گذشته برگردند همیشه محاسبه این افراد غلط از آب درآمده و حزب الله به موقع خود سیل می شود و هر خار و خاشاکی که در مسیر حرکت رو به رشد انقلاب بوده شسته و به ته اقیانوس حضور خود غرق کرده است. حزب الهی همونی است که چندماه در سال ۸۸ شاهد انواع هتک حرمت ها به نظام و رهبری بود اما چون اشاره دست ولایت برای خواباندن شعله آتش نشانه نرفت استخوان در گلو تحمل کرد تا چهره های زشت استکبار و نوچه های داخلی او برای عموم آشکارتر شود و در روز موعود (۹دی) به میدان آمد و به جشن خیالی دشمنان (پایان نظام اسلامی به دست عناصر فریب خورده داخلی) پایان داد.

Share

 1. صادق می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

  ممنون از روشنگریتون

 2. همشهری می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

  افراطیون دیگر در استان فارس جایی ندارند حتی بزرگ انها که حاضر است برای چند رای برخلاف اعتقادات خود حرف بزند و در جاهایی حاضر شوند که من که طرفدار روحانی بوده ام هم از شیعه بودن انها مشکوک میشوم اخرت خود را به دنیای تان نفروشید پل صراط بسیار باریک است و در انجا علی و اولاد علی به دادمان میرسند نه کسان دیگه

 3. محمدی می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

  بسیارعالی بود

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس