آخرین مطالب
کد خبر: 10663
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳- ۱۰:۰۰ ق.ظ
تعداد نظرات: ۵ نظر

از آنجاییکه خبرنگاران مصروف دادن اطلاعات به مردم می باشند ، نسبت به اطلاع رسانی دقیق و شفاف خدمات دولت به مردم و بیان انتقادات سازنده مسئول هستند و اما متاسفانه مسئولان همکاری لازم با خبرنگاران در این شهرستان را نداشته و ضعف مدیریتی در تعامل با رسانه ها کاملا مشهود است…

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «مهرپرس» ،از آنجاییکه خبرنگاران مصروف دادن اطلاعات به مردم می باشند ، نسبت به اطلاع رسانی دقیق و شفاف خدمات دولت به مردم و بیان انتقادات سازنده مسئول هستند و اما متاسفانه مسئولان همکاری لازم با خبرنگاران در این شهرستان را نداشته و ضعف مدیریتی در تعامل با رسانه ها کاملا مشهود است.

«آیا مسئولان شهرستان برای انجام مصاحبه باید از فرمانداری اجازه بگیرند؟»این سئوالی است که فرمانداری محترم باید پاسخگو باشند.ماجرا از این قرار است که خبرنگار ما برای انجام مصاحبه در خصوص برنامه های ایام نوروز اداره میراث فرهنگی و گردشگری به این اداره مراجعه کرده اما مسئول اداره ضمن عدم پاسخگویی به این سایت خبری در اظهاراتی قابل تامل ادعا کرده است که از سوی فرمانداری شهرستان مهربه وی توصیه هایی شده است مبنی بر اینکه مجاز است صرفا خبرهای اداره مطبوعش را در اختیار روابط عمومی فرمانداری قرار دهد.

به نظر می رسد دوعامل اساسی در عدم پاسخگویی این مسئول به خبرنگار ما  وجود دارد.یا اینکه از پاسخگویی به رسانه ها از درک لازم برخوردار نیست و یا اینکه  از دادن جواب و انجام یک مصاحبه  عاجزاست.البته اظهارات قابل تامل و برخورد نامناسب و خلاف اخلاق این مسئول با خبرنگار مهرپرس در یک سال گذشته نیز چندین بار از سوی برخی مسئولان و روابط عمومی ها انجام شده است.

خاطر نشان می شود سایت خبری روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهر از دسترس مدیرآن خارج شده و دراختیار شخص یا شرکت دیگری قرار دارد که به فروش گذاشته شده است.

مهرپرس منتظرپاسخ صریح روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهرنسبت به اظهارات این مسئول است.

Share

 1. آشنا می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 0

  مسوولی نمی بینیم تعدادی مامور و گماشته فرمانداری در ادارات هستند. خودشون هیچ کاری نمی کنند فقط مامورند برای کارهایی که آقای فرماندار می کنند هورا بکشند.
  این گونه مسوولی چه گزارشی دارد که به خبرنگاران بدهند؟ فقط ایام هفته میگذرانند. البته باید تعداد اندکی از مسوولین که هر آن چه در توان شون است زحمت می کشند از این قاعده استثنا کرد.

 2. عبدالرضا.م می‌گه:

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 0

  بله هستند مسئولانی در این شهرستان که متاسفانه سواد برقراری ارتباط نه با خبرنگار بلکه با ارباب رجوع نیز ندارند .خبرنگار محترم چه توقعی داری .البته یک جریان سیاسی دراین یکسال گذشته نیز خبرهای یک سویه ایی وبه قول خودمان خبرهای شعفکی و به میل خودشان دراین شهرستان منتشر کرده اند.

 3. پرسپولیس می‌گه:

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 4

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

 4. مُهری می‌گه:

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

  باسلام خدمت(حذف متن)مدیر محترم مُهر پرس
  در رابطه با موضوع بالا فکر کنم خود مجموعه فرمانداری هم قبول داره که تا الان هیچ واکنشی نشون نداده . شاید هم الان در گیر میتینگ های سیاسی هستند و وقت نمیکنن جواب بدن ؟
  {در هر صورت ما هم همانند شما منتظر جوابیه آقایون هستیم}

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس