آخرین مطالب
کد خبر: 10446
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳- ۱۱:۳۳ ب.ظ
تعداد نظرات: یک نظر
مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان مُهر خبر داد

شرکت پالایش گاز پارسیان در ١٠ ماه امسال، ٢٠ میلیارد و ۶۴٨ میلیون مترمکعب گاز را فرآورش و به خطوط سراسری ارسال کرده است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»به نقل از روابط عمومی این شرکت ، مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان…

در ١٠ ماه امسال ٢٠,۶ میلیارد مترمکعب گاز در پالایشگاه پارسیان فرآورش شد

شرکت پالایش گاز پارسیان در ١٠ ماه امسال، ٢٠ میلیارد و ۶۴٨ میلیون مترمکعب گاز را فرآورش و به خطوط سراسری ارسال کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»به نقل از روابط عمومی این شرکت ، مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان اظهار کرد: در ١٠ ماه پارسال، ١٩ میلیارد و ۵٩٠ میلیون مترمکعب گاز فرآورش شد که این مقدار در مدت مشابه امسال شاهد افزایش بیش از یک میلیارد مترمکعبی بوده است.

فرشید ابدالی افزود: این پالایشگاه با تولید سالانه ٢۴ میلیارد مترمکعب، سومین تامین کننده گاز طبیعی کشور محسوب می شود و ۴۶ درصد از خوراک خود را از حوزه تابناک، ١١ درصد را از حوزه وراوی و ۴٣ درصد را نیز از حوزه هما- شانول دریافت و پس از فرآورش به خط چهارم سراسری ارسال می کند.

وی یادآور شد: این شرکت، هم اکنون ١٢,٨ درصد از تولید گاز کشور را به خود اختصاص داده است.

تولید ٨,٣ میلیون بشکه میعانات گازی

وی تصریح کرد: این شرکت در ١٠ ماه پارسال، هشت میلیون و ١۶٠ هزار بشکه میعانات گازی تولید کرده که این مقدار امسال به هشت میلیون و ٣۵٨ هزار بشکه رسیده است.

به گفته مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان، میعانات تولید شده در چهار مخزن ١٨ هزار مترمکعبی ذخیره می شود و توسط خط لوله ١٠ اینچ به عسلویه ارسال و از آنجا به خارج از کشور صادر می شود.

ثبت بیش از ١٨ میلیون نفر- ساعت کار بدون حادثه

ابدالی با بیان این که افزایش سطح ایمنی پالایشگاه با ارتقای فرهنگ ایمنی کارکنان از جمله اهداف این شرکت بشمار می رود، تاکید کرد: تاکنون ١٨ میلیون و ٨١٩ هزار نفر- ساعت کار بدون حادثه در این شرکت ثبت شده است.

وی ادامه داد: حفظ و پایداری ظرفیت تولید گاز با کیفیت مطابق با استانداردهای شرکت ملی گاز ایران، تامین قطعات یدکی مورد نیاز از منابع داخلی، روزآمد کردن تکنولوژی مورد استفاده در شرکت و… ، از جمله اهداف این شرکت است.

Share

  1. ناشناس می‌گه:

    Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

    به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وخون شهدا وسایه مقام معظم رهبری این نعمت با ارزش درمحدوده شهرستان مهربه پا شد.وامنیت واقتدار این کشور.دیگر هیچ

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس