آخرین مطالب
کد خبر: 10425
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۳- ۹:۳۶ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
امام جمعه مهر تصریح کرد:
امام‌جمعه مهر گفت:حاکمان اروپا و آمریکا از نفوذ و پیشرفت اسلام در مناطق خود هراس دارند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «مهرپرس» ، حجت‌الاسلام سید حنان حسینی در خطبه‌های امروز نماز ...

امام‌جمعه مهر گفت:حاکمان اروپا و آمریکا از نفوذ و پیشرفت اسلام در مناطق خود هراس دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «مهرپرس» ، حجت‌الاسلام سید حنان حسینی در خطبه‌های امروز نماز جمعه مهر با تأکید بر رعایت تقوای الهی اظهار داشت:همه باید یکدیگر را در همه حال به تقوای الهی توصیه کنیم چراکه بهترین امری که برای عاقبت انسان خوب است تقوای الهی است.

حسینی با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکای شمالی عنوان کرد:در این پیام به جوانان اروپا و آمریکای شمالی تأکید شده که شناخت مستقیم و بی‌واسطه از دین داشته باشند،و اسلام واقعی و شناخت آن را با مراجعه به منابع دقیق آن یعنی قرآن و سنت پیامبر اسلام به دست آورند.

امام‌جمعه مهر بابیان اینکه حاکمان اروپا و آمریکا از نفوذ و پیشرفت اسلام در مناطق خود هراس دارند ابراز داشت:بر مبنای سیاست تجاوزگری و امپریالیستی در طول تاریخ مسیحیان را علیه مسلمانان تحریک کرده‌اند که نمونه اخیر آن حادثه مشکوک فرانسه بود.

وی تصریح کرد:به بهانه حمله تروریستی داعشی ها،اروپایی‌ها و طرفدارانشان متحد شدند و یک راهپیمایی بزرگ به‌ظاهر علیه تروریسم ولی درواقع علیه مسلمانان به راه انداختند و به دنبال آن به پیامبر بزرگ اسلام جسارت کردند.

خطیب جمعه مهر گفت:همه این اقدامات زمینه این شد که مقام معظم رهبری افشاگری کند و آن نامه بسیار متین و مستدل را بنویسند که دوست و دشمن نیز به مستدل بودن و آگاهی بخشی آن اقرار کند.

پس از پایان نماز جمعه امروز ، نمازگزاران مهری با شعار «لبیک یا رسول‌الله» اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ص) را محکوم کردند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس