آخرین مطالب
کد خبر: 10064
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۳- ۱:۱۰ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهر:
کتابداران شهرستان مهر صبح امروز به مناسبت هفته کتاب با حضور در محل دفتر امام جمعه شهرستان مهر با وی دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش دریافتی«مهرپرس»از اداره فرهنگ ...

کتابداران شهرستان مهر صبح امروز به مناسبت هفته کتاب با حضور در محل دفتر امام جمعه شهرستان مهر با وی دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش دریافتی«مهرپرس»از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،مهدی احمدی سرپرست این اداره ودبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مهر در این دیدارضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و تقدیر و تشکر از امام جمعه شهر مهر  گفت: در شهرستان مهر ۶ کتابخانه عمومی و ۶کتابخانه باز مساجد فعال می باشد و ۹۰۰۰۰ جلد کتاب در کتابخانه های عمومی شهرستان موجود می باشد که به ازای هر نفر از جمعیت شهرستان یک و نیم کتاب وجود دارد و فضای مطالعه در شهرستان مهر ۸۰۰ متر مربع می باشد که این رقم بسیار ناچیز است وبا توجه به فعالیت ۸ کتابدار در کتابخانه های عمومی نزدیک به ۲۰۰۰ نفر در کتابخانه ها عضو می باشند.

احمدی ادامه داد :درهفته کتاب ، بخش کودک و نوجوان کتابخانه عمومی شهر مهر راه اندازی شدو نمایشگاه کتاب نیز در حاشیه یادواره شهدای روستای چهو برگزار شده است همچنین عضویت مردم نیز در کتابخانه عمومی بصورت رایگان می باشد.

احمدی در پایان ضمن اینکه خواستار حمایت هرچه بیشتر مسئولین از کتابخانه های عمومی شد، از همراهی و حمایتهای دکتر موسوی نماینده شهرستانهای مهر و لامرد ،موسوی فرماندار و شهرداران شهرهای شهرستان مهر تقدیر و تشکرکرد.

به گزارش مهرپرس، صبح امروزکتابداران شهرستان مهر با حضور د ر محل  گلزار شهدای شهر مهر با آرمان های شهدای گرانقدر تجدید میثاق نمودند.

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس