آخرین مطالب
کد خبر: 10021
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳- ۸:۵۴ ب.ظ
تعداد نظرات: . نظر

موسی هنرپیشه از نویسندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: وصیتنامه همه شهدای شهرستان مُهر در قالب سه کتاب توسط سپاه پاسداران شهرستان مهر، بنیاد شهید شهرستان مهر و مؤسسه فرهنگی و هنری فانوس وصال منتشر خواهد شد.وی گفت: کتاب «نغمه های بهشتی» محتوی متن کامل وصیت نامه شهدای بسیجی…

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی«مهرپرس»،موسی هنرپیشه از نویسندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: وصیتنامه همه شهدای شهرستان مُهر در قالب سه کتاب توسط سپاه پاسداران شهرستان مهر، بنیاد شهید شهرستان مهر و مؤسسه فرهنگی و هنری فانوس وصال منتشر خواهد شد.
وی گفت: کتاب «نغمه های بهشتی» محتوی متن کامل وصیت نامه شهدای بسیجی شهرستان مُهر هم اکنون در انتشارات حماسه قلم استان قم در حال چاپ است که امیدواریم به لطف خدای متعال در هفته بسیج از این کتاب رونمایی و در اختیار عاشقان شهید و شهادت قرار گیرد.

هنرپیشه ادامه داد: کتاب دیگر آن به نام «نخل های سرفراز» محتوی متن کامل وصیت نامه شهدای عزیز پاسدار و سرباز شهرستان مُهر است که با مساعدت مسئولان عزیز کنگره سرداران و چهارده هزار شهید استان فارس و با عنایت ویژه سردار غیب پرور فرمانده ارشد سپاه فجر فارس و سردار مینایی دبیر کنگره سرداران و چهارده هزار شهید استان فارس به چاپ خواهد رسید.

وی افزود: کتاب دیگر که محتوی وصیتنامه دانش آموزان، فرهنگیان، طلاب، جهادگران و شهدای انقلاب اسلامی شهرستان مُهر است آماده چاپ می باشد که پس از طی مراحل اخذ مجوز به  زیور چاپ آراسته خواهد شد.

موسی هنرپیشه  ضمن تشکر از عموم خانواده های شهدا و بسیجیان پایگاههای مقاومت، مسئولان کنگره سرداران و ۱۴۶۰۰ شهید استان فارس، بنیاد شهید استان فارس و شهرستان مهر و  مؤسسه فرهنگی فانوس وصال اظهار امیدواری کرد: با چاپ این کتاب ها گامی در جهت ترویج فرهنگ شهید و شهادت در این شهرستان برداشته و انتشار کتب مذکور زمینه ای برای قرائت پیام آسمانی این شهیدان در مراسم صبحگاه مدارس، حلقه های صالحین بسیج و محافل مردمی باشد.
وی در پایان  اظهار امیدواری کرد با چاپ این کتب زمینه برای چاپ خاطرات این شهدای عزیز و مظلوم فراهم آید. زیرا حق شهیدان سرفراز این شهرستان است که برای آنها فیلم و کتب خاطرات آماده شود.

منبع: لامرود

Share

تولید ساعت های مذهبی

قرارگاه تولید محتوای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

تماس فوري با مهرپرس